Kategorie

UNISEX

21 Produkty

Kompletowanie ubioru roboczego nigdy nie jest zadaniem łatwym i nie ma w tym nic dziwnego. W końcu zawartość garderoby pielęgniarki różni się od ubrań, które zakłada na siebie pracownik warsztatu samochodowego. Zawsze warto jednak zaczynać od podstawowych elementów garderoby - tutaj zaś doskonale może się sprawdzić t-shirt roboczy unisex. Taka koszulka, jak sama nazwa wskazuje, jest odpowiednia zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W przypadku wielu firm, które chcą zaopatrzyć swoich pracowników w wygodne ubrania, jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Nasze koszulki robocze unisex są przy tym produktami o dobrej jakości i różnorodnej kolorystyce. Wszystko po to, by nasi klienci otrzymali produkty, których najbardziej potrzebują.

Uniwersalny t-shirt roboczy unisex

Dlaczego właśnie t-shirt roboczy unisex? Przede wszystkim jest to uniwersalny element ubioru. W wielu firmach, gdzie podkoszulek jest traktowany jako element ubioru zapewniający komfort i dodatkowe zabezpieczenie ciała np. przed obtarciami, nie ma potrzeby korzystania z odrębnych modeli przeznaczonych dla kobiet i mężczyzn. W dodatku wybór t-shirtów roboczych unisex może być elementem przemyślanej strategii firmy. Bywa także, że estetyczne koszulki tego typu dobrze sprawdzają się w zastosowaniach innych, niż firmowe i robocze. Bardziej pasują bowiem do niektórych stylizacji.

Różnorodne t-shirty robocze unisex

W ofercie Ferpol.pl można znaleźć bogaty wybór t-shirtów roboczych unisex. Różnią się one pomiędzy sobą wykorzystanym do produkcji materiałem, krojem, ale także kolorystyką. Ostatnia bywa dość bogata. Prawda, że dominują tutaj modele szare czy czarne, ale nie brakuje także czerwieni, pomarańczy czy różnych odcieni zieleni. Oprócz nich można postawić na modele z kontrastującymi wstawkami lub wzorem typu camouflage.

Dobrze zaprojektowany t-shirt roboczy unisex

W przypadku t-shirtów roboczych unisex bardzo ważne jest to, aby zostały dobrze zaprojektowane. Jak każda odzież przeznaczona do pracy, nie powinny przede wszystkim przeszkadzać w wykonywaniu zawodowych czynności. Bardzo ważne jest to, aby szwy boczne nie powodowały podrażnień ciała podczas rozmaitych aktywności. Nasze modele t-shirtów roboczych unisex są również często wzmacniane. Chodzi o dodatkowe szwy na ramionach i lamówki wzmacniające na karku, czyli w tych miejscach, które dość mocno są narażone na rozerwanie.

Kompozycje materiałów zastosowanych w przypadku naszych koszulek roboczych unisex różnią się pomiędzy sobą. Najczęściej chodzi jednak o produkty z dużym udziałem bawełny. Warto dodać, że takie t-shirty można wykorzystywać również przy innych aktywnościach. Chodzi tutaj chociażby o bieganie i inne dyscypliny sportowe, które chętnie uprawiamy choćby amatorsko.

Wygodne t-shirty robocze unisex w atrakcyjnej cenie

Niektóre osoby nie czują się dobrze ani w zbyt mocno dopasowanych do ciała krojach, ani w koszulkach regular czy oversize. Wówczas postawienie na wygodny t-shirt roboczy unisex może być najlepszym rozwiązaniem. Dodatkowo warto podkreślić fakt, że takie produkty stają się coraz bardziej modne. Skoro więc z koszulek unisex korzystają osoby będące na bieżąco z najnowszymi trendami, to dlaczego nie mają ich nosić pracownicy przedsiębiorstwa, które dba o własny wizerunek? Należy przy tym pamiętać, że takie t-shirty robocze unisex stanowią doskonałą przestrzeń do tego, by wykorzystać jej dla reklamowania swojej firmy.

Unisex - t-shirty robocze z opcją wykonania nadruku

Dostępne na Ferpol.pl produkty bardzo często są poddawane personalizacji zgodnie z polityką reklamową firmy. Bardzo dobrze nadają się do tego także t-shirty robocze unisex. Powierzchnia możliwa do zadrukowania jest w ich przypadku całkiem duża. Dzięki temu możliwe jest np. atrakcyjne wyeksponowanie logo firmy. Posiadamy nowoczesne maszyny, co pozwala nam na dobieranie techniki nadruku do materiału i potrzeb. Chcą Państwo w skuteczny sposób reklamować swoje przedsiębiorstwo na koszulkach? Zapraszamy do współpracy. Postaramy się znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie.