Kategorie

Apteczki

35 Produkty

Apteczka jest niezbędnym wyposażeniem w naszym domu, samochodzie i miejscu pracy. Szczególnie, jeśli jesteśmy przedsiębiorcami i prowadzimy własną działalność oraz zatrudniamy pracowników, wiemy, jak ważna jest dbałość o ochronę ich zdrowia. Wychodząc na przeciw różnym potrzebom, w naszej ofercie można znaleźć apteczki, które sprawdzą się zarówno w małym biurze jak i w fabrykach czy restauracjach zatrudniających wielu ludzi. Dodatkowo można u nas zakupić wyposażenie apteczki, które co jakiś czas trzeba wymieniać bądź uzupełniać oraz kilka pojedynczych produktów, które umożliwiają szybką reakcję w razie poparzenia, rany lub łzawienia.

Apteczki pierwszej pomocy

Apteczki ścienne mogą być wykonane z blachy stalowej malowanej farbą proszkową, wytrzymałe na temperaturę i korozję, dobrze chronią cenną zawartość. Każda z nich zawiera niezbędne wyposażenie, zgodne z normą DIN 13157:2009. Inne wykonane są z tworzywa sztucznego (ABS lub polistyrenu) i również spełniają odpowiednie normy praz sprawdzają się w trudnych warunkach. Różnią się mocowaniem do ściany i formą - np. niektóre z prezentowanych przez nas produktów zaprojektowano w formie walizki, a inni jako tradycyjne skrzynki. W zależności od zaleceń, warto zaopatrzyć się w jeden lub kilka takich zestawów, w miejscach łatwo dostępnych i widocznych dla pracowników.

Dodatkowe wyposażenie apteczki

Jak wspomnieliśmy na początku, w naszym sklepie można również dokupić środki ochrony zdrowia, które ułatwiają szybkie działanie. Należą do nich dozowniki z plastrami, zawierające wodoodporne oraz elastyczne plastry z miejscem na przechowywanie innych drobnych rzeczy. Ze względu na niewielkie rozmiary dyspensera można go przymocować tam, gdzie będzie najbardziej potrzebny. Do innych, niosących ulgę gadżetów, można zaliczyć także aloesowy hydrożel na oparzenia, który będzie bezpieczny zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, a więc sprawdzi się np. w przedszkolu. W wielu zakładach pracy przyda się również zestaw do płukania oczu wyposażony w lusterko.