Kategorie

Przecinaki

74 Produkty

Jak sama nazwa wskazuje, przecinaki służą do przecinania różnych elementów podczas prac budowlanych, mechanicznych czy ślusarskich. Jednak nie tylko, ponieważ z powodzeniem mogą również zostać wykorzystane do podkuwania, żłobkowania czy wykuwania otworów w ścianach, podłogach i sufitach. Ponadto przydadzą się również wtedy, gdy potrzeba podważyć lub rozdzielić elementy konstrukcyjne np. z drewna, mimo że do tego celu zwykle wykorzystuje się inne typu narzędzi.

Duży wybór modeli przecinaków

Dostępne w naszym sklepie przecinaki cechują się różną budową oraz zastosowaniem, które każdy dopasuje zgodnie ze swoimi potrzebami. W zależności od pracy, która musi zostać wykonana, klient może zdecydować się zarówno na płaskie przecinaki, służące do typowego przecinania i kucia, jak i wersje nieco zmodyfikowane. W tym drugich należy wymienić przede wszystkim punktaki, czyli wersje przeznaczone do punktowego naporu na materiał. Są również wybijaki, których głównym zadaniem jest naniesienie precyzyjnych punktów na obrabiany materiał.

Najlepsze materiały stosowane w produkcji przecinaków

Poza samym modelem szpica, nasze przecinaki cechują się różnymi materiałami wykonania. Niektóre są dostosowane do pracy ślusarskiej, czyli przy obróbce metali. Inne najlepiej odnajdą się na budowie, gdy trzeba skuwać i przecinać materiału budowlane. Jednak wszystkie łączy jedno — najlepsze surowce, które posłużyły do ich produkcji, np. stal chromowo-wanadowa. Dzięki temu są wytrzymałe i długowieczne, mimo że na co dzień mierzą się z bardzo twardymi materiałami.

Co więcej, niektóre modele wyposażone są w specjalną rękojeść. Nie tylko zwiększa ona komfort pracy, ale również chroni dłoń przed uszkodzeniami.

Przecinaki dostępne solo i w zestawach

Nasi klienci mogą zdecydować się na zakup pojedynczych przecinaków, ale również zestawów, w których znajdą wszystkie wersje tych narzędzi. Pozwala to w szybki i wygodny sposób uzupełnić prywatny lub firmowy warsztat dokładnie w te pomoce, które są w danej chwili niezbędne. Wszystko po to, aby zapewnić jak największy komfort zakupów.