Kategorie

RĘKAWICE SPAWALNICZE

10 Produkty

Spawacz to jeden z tych zawodów, który wymaga nie tylko specjalistycznych umiejętności, ale również właściwej ochrony. Tylko odpowiednia odzież ochronna pozwoli w pełni zabezpieczyć się przed odpryskami i poparzeniami, które mogłyby wystąpić w trakcie spawana. Istnieje wiele elementów ubrania ochronnego, jednak zdecydowanie jednym z najważniejszych są rękawice spawalnicze. To, z jakich materiałów wykonane będą rękawice do spawania zależne jest od warunków, w których będą one wykorzystywane. W naszej ofercie znaleźć można wysokiej jakości rękawice, które powstały z wysokogatunkowych tkanin o odpowiednich parametrach. Wszystko po to, by zapewnić bezpieczeństwo pracowników każdego dnia. Zapraszamy do zapoznania się z naszym wyborem rękawic dla spawacza.

Rękawice spawalnicze - bezpieczeństwo to podstawa

Specjalne, długie rękawice ochronne przeznaczone dla spawacza mają na celu chronić te miejsca, które są najbardziej podatne na ewentualne uszkodzenia, czy poparzenia, czyli dłonie i przedramiona. Rękawice do spawania wykonywane są ze skór zwierzęcych, a wybór skóry definiuje właściwości całej odzieży. Oczywiście wszystkie tego typu rękawice są odporne na ogień i wysokie temperatury, jednak mogą mieć także inne cechy. Można wyznaczyć dwie główne grupy rękawic spawalniczych. Pierwsza to te, które gwarantują wyższy stopień ochronny, jednak ze względu na dość niewielką elastyczność, pozwalają na mniej precyzyjne ruchy. Z kolei druga odznacza się nieco niższą ochroną, jednak z powodu sporej elastyczności umożliwiają swobodną, szczegółową pracę. Niezależnie od wybranego rodzaju skóry, materiał przed wykorzystaniem go do produkcji rękawic dla spawacza, musi być właściwie przygotowany. Zresztą sam proces przygotowawczy wpływa na późniejszą trwałość, stopień ochrony, czy elastyczność. Nasze rękawice wykonywane są z certyfikowanych materiałów, które spełniają niezbędne normy bezpieczeństwa. Produkty najczęściej od wewnętrznej strony posiadają skórę licową, która ze względu na swoją miękkość gwarantuje dbałość o delikatną skórę dłoni. Zewnętrza część to zazwyczaj skóra dwuwarstwowa, która ze względu na swoją szorstkość i wysoką porowatość odznacza się bardzo dobrą przyczepnością.

Wysokiej jakości rękawice dla spawacza - bogata oferta i korzystne ceny

Jako jeden z liderów rynku doskonale zdajemy sobie sprawę, jakich produktów oczekują nasi Klienci. Spełniając ich wysokie wymagania oferujemy w naszym asortymencie różne rodzaje rękawic do spawania, które można dopasować do wykonywanych codziennie czynności. Zapewniamy najwyższą jakość oraz trwałość proponowanych rękawic spawalniczych, za które odpowiadają renomowani, docenieni w branży producenci. Dodatkowo w ofercie posiadamy również skórzane rękawy spawalnicze, które znakomicie chronią przedramię i łokieć. Nowoczesne metody spawania wymagają nowoczesnych i dopasowanych do potrzeb rozwiązań, a te znaleźć można w naszym bogatym asortymencie. Wśród pozostałych atutów należy wymienić również szybką realizację zamówienia, konkurencyjne ceny oraz fachowe doradztwo w zakresie wyboru właściwych produktów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty rękawic dla spawaczy.