Kategorie

Złączki pneumatyczne

45 Produkty

Z zalet instalacji pneumatycznych korzysta bardzo wiele sektorów przemysłu. Systemy pneumatyczne stosowane są między innymi w centrach logistycznych i pakowniach, w przemyśle farmaceutycznym i chemicznym, czy w motoryzacji. Niezależnie od tego, do jakich zadań przeznaczona jest dana instalacja, musi ona cechować się bezawaryjnością i zapewniać precyzję działania. Złączki pneumatyczne dostępne w sklepie Ferpol to elementy armatury pneumatycznej, stanowiące kluczową rolę w poprawnej pracy systemu rurowego. Zapraszamy do poznania naszego asortymentu.

Złączki pneumatyczne - najważniejsze cechy

Odpowiednio dobrana złączka pneumatyczna powinna zapewniać szczelność instalacji i bezpieczeństwo pracy całego układu. Musi charakteryzować się odpornością na panujące warunki (np. temperaturę), a głównym parametrem, na który należy zwrócić uwagę przy wyborze złączki pneumatycznej, jest to, do jakiego ciśnienia jest ona przeznaczona. W sklepie Ferpol dysponujemy m.in. różnorodnymi złączkami pneumatycznymi i szybkozłączkami do instalacji o maksymalnym ciśnieniu 16 barów.

Rodzaje złączek pneumatycznych

Złączka powinna być dobrana zgodnie ze specyfiką instalacji - nie tylko panującym w niej ciśnieniem, ale i np. materiałem wykonania przewodów czy sposobem montażu. W naszej bogatej ofercie można znaleźć wytrzymałe - wykonane m.in. z mosiądzu -  różnego typu elementy instalacji rurowej. Oferujemy złącza do węża zarówno obustronne, jak i z gwintem zewnętrznym, w różnych wymiarach (np. złącza 8 mm). Asortyment Ferpol obejmuje również końcówki do szybkozłączki - także wyposażone w sprężynkę - i wiele innych wysokiej jakości akcesoriów.

Złączki pneumatyczne - akcesoria dostępne w sklepie Ferpol

Zachęcamy do dokładnego przeanalizowania naszej oferty, zwracając uwagę na specyfikację poszczególnych artykułów, takich jak np. szybkozłączka do kompresora i odpowiednia końcówka. Można u nas znaleźć również inne elementy, m.in. trójniki i czwórniki. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości - zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli służyć fachową pomocą.