Kategorie

CZAPKI ROBOCZE WIOSENNE / LETNIE

51 Produkty

Wśród odzieży roboczej czapki to taki drobny element. Jednak ta drobna część stroju pracowniczego ma duże znaczenie. Ochrona głowy jest bardzo ważna. Przed czym ma chronić czapka, to zależy od pory roku. W tej kategorii przedstawiamy nakrycia głowy przeznaczone na ciepłe dni. Są to czapki ochronne na lato i na cieplejsze dni wiosny. Chronią głowę i oczy przed słońcem.

Czapka dla ochrony przed słońcem

Większość asortymentu w tej kategorii to czapki z daszkiem. To klasyk letnich nakryć głowy, która sprawdza się także w stroju pracowniczym. Chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i przed oślepianiem wzroku przez słońce. Produkty, jakie znajdą Państwo w sklepie Ferpol, to połączenie funkcjonalności i wygody. Dbamy o to, by oferować takie czapki ochronne letnie, które nosi się z dużą przyjemnością. W ofercie są też bardziej oryginalne nakrycia głowy na lato.

Czapki ochronne letnie – duży wybór

Każda z czapek ma nieco inny wygląd. Można wybrać taką, która najlepiej pasuje do pracowniczego ubioru. Większość modeli oferowana jest w różnych kolorach. Wybierając czapki ochronne letnie dla firmy, zwraca się uwagę na różne ich cechy. Można znaleźć w tej kategorii czapki idealne pod nadruk firmowy. Inne cechy naszych produktów to np. możliwość regulacji obwodu czy obecność otworów wentylacyjnych. Wybór jest spory, by móc znaleźć produkt idealny dla potrzeb firmy.

Czapka ochronna dla różnych celów

Typowa czapka z daszkiem jest idealna, kiedy trzeba zadbać o ochronę oczu i głowy przed słońcem. Nakrycia głowy mogą mieć też inne zadania. To, jakie wybierze się czapki ochronne na lato, ma wpływ na wizerunek firmy. Ubiór roboczy, pracowniczy to ważny element identyfikacji wizualnej firmy. W tej kategorii znaleźć można i różne atrakcyjne czapki dla kucharzy. To ważne pracownicze nakrycie głowy, potrzebne ze względu na przepisy BHP.

Czapki ochronne dla pracowników na lato, a może inne nakrycia głowy? Potrzebna jest ochrona przed słońcem czy innego typu? W tej kategorii oferujemy Państwu wszystko, co może być potrzebne. Oferujemy produkty, które charakteryzują: atrakcyjny design, funkcjonalność, wygoda i jakość.