Kategorie

Podgrzewacze do beczek

6 Produkty

Czym są podgrzewacze do beczek?

Pogrzewacze do beczek w szybki i skuteczny sposób osiągają i utrzymują zamierzoną temperaturę wewnątrz zbiornika. W naszej ofercie odnajdą państwo zarówno ogrzewacze dna jak i płaszcze izolujące beczkę. Oba sposoby w bezpieczny sposób pozwalają na rozgrzanie znajdujących się w beczce produktów. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości produktów zapewniając ekonomiczne działanie. Nasze podgrzewacze szybko poradzą sobie z rozgrzaniem różnorodnych substancji chemicznych: zarówno wody, oleju jak i gęstszych typu żywica.

Rodzaje podgrzewaczy do beczek

W naszej ofercie odnajdą państwo podgrzewacze w formie płaszczy z termoizolacją oraz podgrzewacze dna beczki. Te pierwsze zapewniają szybki montaż i skuteczne działanie na całej wysokości beczki jednocześnie. Dodatkowo większość produktów jest wodoszczelna, a więc produkt jest dodatkowo chroniony przed uszkodzeniem. Podgrzewacze dna beczek to mata grzewcza umieszczana pod dnem beczek regulując oczekiwaną przez nas temperaturę przy pomocy termostatu. 

Gdzie sprawdzą się podgrzewcze do beczek?

Jest to idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy naszym celem jest utrzymanie danej temperatury wewnątrz beczki lub zmiana konsystencji znajdującego się w nim produktu. Nasze produkty sprawdzają się też w zimowe dni, gdy chcemy zapewnić jak najlepszą ochronę przed mrozem.

Idealna temperatura

Różne produkty potrzebują różnych temperatur, dlatego posiadamy też i produkty z termostatem. W łatwy i instynktowny sposób możemy kontrolować temperaturę, aby dopasować ją do naszych oczekiwań. Dodatkowym atutem jest możliwość połączenia dwóch rodzajów produktów. Jeśli odczuwamy, że działanie samego podgrzewacza dna działa zbyt wolno i chcielibyśmy ten proces przyspieszyć - warto do tego zastosować płaszcz termoizolacyjny. 

Rozmiary beczek

Z myślą o Waszych potrzebach przygotowaliśmy w ofercie najbardziej standardowe rozmiary dostosowane do typowych, dwustu litrowych beczek o średnicy 55 centymetrów. Jednak jesteśmy w stanie przygotować dla Was coś specjalnego i na zamówienie przygotowujemy produkty o odpowiadających Wam wymiarach!