Kategorie

Filtruj produkty

SPAWALNICZA 

Dostępna w naszym sklepie odzież spawalnicza, pochodzi od renomowanych i cenionych producentów. Każdy produkt spełnia rygorystyczne wymogi, a jednocześnie zaprojektowany jest z myślą o ergonomii pracy i komforcie użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi kategoriami oferowanych przez nas elementów odzieży.

Odzież ochronna dla spawaczy

Oferujemy stroje, wykonane ze skóry bydlęcej – fartuchy, kurtki, spodnie, getry, rękawy oraz nagolenniki. W naszej ofercie znajdują się również komplety odzieży ochronnej o właściwościach elektrostatycznych oraz chroniące przed ciekłymi chemikaliami, a także odpryskami stopionych metali. Pełną ochronę stóp zapewnia obuwie, ze wzmocnionym metalowym noskiem oraz podeszwą z wkładką antyprzebiciową. Buty wykonane są z wytrzymałej i odpornej na uszkodzenia skóry.

Podkategorie

  • Ubrania spawalnicze
    Ubrania spawalnicze

    W naszym sklepie, znajdziecie Państwo wysokiej jakości ubrania spawalnicze, wyróżniające się wysoką jakością oraz wytrzymałością. Posiadamy zestawy odzieży spawalniczej (kurtka i spodnie) o różnych gramaturach -270g/m2, 280g/m2 oraz 320-330g/m2 oraz o różnym składzie surowcowym. Oferujemy ubrania o właściwościach elektrostatycznych, wykonane z bawełny z domieszką włókna antystatycznego. Doskonale sprawdza się w warunkach pracy, gdzie wymagana jest ochrona przed elektrostatycznością, zapaleniem, działaniem czynników gorących oraz odpryskami metali. Dla pracowników, którzy mają kontakt z ciekłymi chemikaliami, proponujemy ubrania wykonane z mieszanki bawełny, poliestru i włókna antystatycznego. Taki zestaw zabezpiecza przed krótkotrwałym kontaktem z substancjami ciekłymi oraz ciekłymi substancjami chemicznymi typu 6.

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Suma

Cena zawiera podatek

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki