Kategorie

SPAWALNICZA

98 Produkty

Spawalnicza odzież robocza musi być trudnopalna i zapewniać doskonałą ochronę w trakcie wykonywania pracy. Wysokogatunkowe materiały, z których wykonane są ubrania przeznaczone dla spawaczy, zapewniają duży komfort użytkowania i wytrzymałość na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Ochronna odzież spawalnicza oprócz zapewnienia bezpieczeństwa powinna być także funkcjonalna, dlatego nasze ubrania wyposażone są w dodatkowe kieszenie, w tym te służące do przechowywania telefonu. W naszej szerokiej ofercie znajduje się skórzana odzież spawalnicza oraz ubrania wykonane z najnowocześniejszych tworzyw sztucznych. Z łatwością znajdą państwo u nas wysokiej klasy rękawice, bluzy, spodnie, kombinezony i buty spawalnicze przeznaczone dla profesjonalnych spawaczy.

Wysokiej klasy odzież ochronna dla spawaczy

Odzież ochronna spawalnicza, którą znajdą państwo na naszej stronie internetowej, wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu wyróżnia się wytrzymałością i wieloletnią niezawodnością. Zestawy odzieży złożone z kurtki oraz spodni, które znajdują się w tej kategorii, różnią się składem materiału oraz gramaturą. Szeroki wybór różnych modeli pozwoli dobrać odpowiedni komplet do warunków, w jakich będą Państwo pracować. Zapewnią przy tym maksymalny poziom bezpieczeństwa.

W naszej ofercie znajduje się odzież spawalnicza o właściwościach elektrostatycznych, która jest wykonana z bawełny zmieszanej z włóknem antystatycznym. Spawalnicza odzież robocza zapewnia doskonałą ochronę przed zapaleniem, działaniem wysokiej temperatury oraz odpryskami metali. Co więcej, modele wykonane z mieszanki bawełny, poliestru i włókna antystatycznego doskonale sprawdzą się w przypadku krótkiego kontaktu z substancjami ciekłymi i chemicznymi typu 6.

Niezwykle wytrzymała spawalnicza odzież robocza

Zawód spawacza wymaga dobrego zabezpieczenia całego ciała przed uszkodzeniami, które może spowodować jego praca. Z tego właśnie powodu w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór rękawic, bluz, spodni, całych kompletów ubrań oraz butów. Nasze wysokiej jakości obuwie spawalnicze zapewnia nie tylko doskonałą ochronę przed uszkodzeniami ciała, ale także gwarantuje duży komfort i wygodę noszenia. Co więcej, wysoka przyczepność pozwala zachować bezpieczeństwo niezależnie od tego, czy pracują Państwo w trudnych warunkach atmosferycznych, czy w pomieszczeniu ze śliską posadzką. Wysokogatunkowe materiały użyte do wykonania naszych butów ochronnych pozwalają także na korzystanie z nich przez wiele godzin pracy, pozwalając stopom na oddychanie i chroniąc je przed otarciami.

Odzież stworzona do trudnych warunków pracy

Odzież spawalnicza - skórzana oraz wykonana z innych materiałów, takich jak bawełna czy poliester - zapewnia doskonałą ochronę podczas pracy spawacza. Na naszej stronie znajdą Państwo wysokiej klasy fartuchy wykonane ze skóry naturalnej. Co więcej, aby uzupełnić ochronę podczas spawania, warto zobaczyć bezpieczne i niezwykle wytrzymałe rękawice oraz nagolenniki wykonane również ze skóry. Fartuchy są dostępne w wersji zakładanej na szyję oraz wiązanej wokół pasa. Spawalnicza odzież robocza dostosowana jest także do trudnych warunków atmosferycznych. W przypadku pracy podczas niskich temperatur warto zainwestować w ocieplaną odzież dla spawaczy, która zapewni skuteczną ochronę przed trudną pogodą i bezpieczeństwo podczas spawania. Bardzo popularnym produktem są kombinezony, które dostępne są w wersji z grubszą podszewką dostosowaną do pracy zimą i w wersji letniej, czyli lekkie kombinezony, które mogą mieć także właściwości antyelektrostatyczne.

Odzież spawalnicza dostępna w naszym sklepie internetowym Ferpol.pl wykonana jest z wysokogatunkowych materiałów. Wysoka jakość zapewnia niezawodną ochronę przed zagrożeniami pracy spawacza. Ponadto spawalnicza odzież robocza jest niezwykle wytrzymała i zachowuje swoje właściwości nawet po dużej ilości prań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą kolekcją bluz, kombinezonów, spodni, rękawic i butów przeznaczonych dla profesjonalnych spawaczy.