Kategorie

Rękawice ocieplane i termoodporne

76 Produkty

W szerokiej ofercie sklepu internetowego Ferpol.pl znajdą Państwo ocieplane rękawice robocze - idealne do wykonywania różnorodnych prac na zewnątrz w warunkach niskiej temperatury otoczenia. Niektóre z dostępnych modeli doskonale sprawdzą się również do codziennego użytku lub jako wkładka do innego typu rękawic. Rękawiczki ocieplane zapewniają utrzymanie komfortu termicznego przez cały czas trwania pracy oraz zwiększają bezpieczeństwo pracownika. U nas zamówią Państwo wysokiej jakości rękawiczki termoodporne gwarantujące skuteczną ochronę przed gorącem.

Rękawice dziane i tkaninowe

W naszym asortymencie znajdą Państwo modele rękawic wykonane z bawełny, która jest materiałem niezwykle wytrzymałym na uszkodzenia i rozdarcie oraz zapewniającym bardzo dobrą izolację termiczną. Z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako zimowe rękawice robocze. Mamy wersje pełne oraz bez zakończeń na palcach dla zwiększenia czucia trzymanych przedmiotów. Rękawice z tkaniny pętelkowej, czyli frotte, znakomicie chronią ręce przed poparzeniem, przez co idealnie sprawdzą się w piekarniach czy pizzeriach. Wygodne modele z miękkiego polaru mogą służyć wędkarzom lub leśnikom jako męskie rękawiczki zimowe, znacznie zwiększające komfort wielogodzinnego przebywania na zewnątrz. Wymagającym klientom polecamy rękawice dzianinowe z wkładką ocieplającą Thinsulate zapewniające niezwykły komfort noszenia oraz skuteczną ochronę przed zimnem, a jednocześnie oferują doskonałe czucie. Rękawiczki ochronne zawierające Kevlar® znakomicie poradzą sobie w kontakcie z przedmiotami rozgrzanymi nawet do temperatury 350°C. Do prac leśnych idealne będą solidne modele Heavy Duty, z kolei rękawice robocze ocieplane kriogeniczne zapewnią bezpieczeństwo osobom mającym kontakt z ciekłym azotem lub pracującym w zimnym środowisku. Nasze rękawice w części nadgarstkowej posiadają ściągacz, pasek lub zapięcie na rzep umożliwiające dopasowanie do indywidualnej budowy anatomicznej każdej osoby.

Rękawice powlekane

Osobom, którym zależy na komforcie termicznym i doskonałym czuciu, polecamy rękawice robocze ocieplane od wewnątrz tkaniną Thinsulate, dzianiną frotte lub polarem. Mogą być one powleczone w części chwytnej warstwą nitrylu, lateksu lub pokryte kawałkiem skóry. Tego typu rękawice wykonane są z włókien syntetycznych o podwyższonej odporności na rozdarcie i ścieranie. Wysoka rozciągliwość zapewnia idealne dopasowanie do kształtu dłoni. Rękawice powlekane posiadają ściągacz w części nadgarstkowej, który zapobiega przesuwaniu się rękawicy na dłoni oraz dodatkowo chroni przed przedostawaniem się chłodnego powietrza. Doskonale sprawdzą się do prac magazynowych, w chłodniach oraz w przemyśle transportowym i budownictwie. Polecamy także rękawice termoodporne wykonane z PCV z hydrofobową wyściółką odprowadzającą pot oraz rękawice do pracy w trudnych warunkach posiadające wzmocnienia na kostkach zapewniające jeszcze większy poziom bezpieczeństwa bez utraty elastyczności i wygody noszenia.

Rękawice skórzane i wzmacniane skórą

Skóra naturalna to niezwykle wytrzymały rodzaj materiału, którego właściwości doskonale chronią dłonie i zapewniają skuteczną izolację termiczną. Rękawice robocze zimowe wykonane ze skóry posiadają wewnętrzną warstwę zabezpieczającą przed niskimi temperaturami. Ocieplacz najczęściej wykonany jest z miękkiego i przyjemnego w dotyku polaru. Rękawice ze skóry są bardzo odporne na rozdarcie, wycieranie oraz inne uszkodzenia mechaniczne. Skóra naturalna jest wodoodporna i elastyczna. Idealnie przylega do dłoni i nie przesuwa się. Zastosowanie ściągaczy w części nadgarstkowej stanowi dodatkową barierę termiczną, co jeszcze bardziej zwiększa komfort użytkowania. W ofercie sklepu Ferpol.pl mamy rękawice całoskórzane oraz wykonane z innych materiałów z dodatkiem skóry. Skórzane ocieplane rękawice robocze znakomicie sprawdzą się podczas prac mechanicznych, budowlanych i magazynowych, w których wyczucie i przyczepność mają ogromne znaczenie.

Ferpol.pl — profesjonalna odzież robocza

W naszym sklepie przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę odzieży ochronnej przeznaczonej do pracy w każdych warunkach. U nas zaopatrują się firmy działające w różnych gałęziach przemysłu, właściciele zakładów mechanicznych, ekipy budowlane czy pracownicy transportu. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie zamówienia, wysoką jakość produktów oraz atrakcyjne ceny!