Kategorie

Półbuty i sandały 

W tej kategorii znajduje się szeroki wybór obuwia roboczego oraz do codziennego użytku, idealnego do noszenia w cieplejsze dni. Oferujemy nie tylko obuwie robocze, zawodowe i bezpieczne, ale również buty sportowe oraz trampki. Dla pracowników zakładów, gdzie wymagane jest obuwie bezpieczne proponujemy buty z wykonaną z poliuretanu o podwójnej gr...

W tej kategorii znajduje się szeroki wybór obuwia roboczego oraz do codziennego użytku, idealnego do noszenia w cieplejsze dni. Oferujemy nie tylko obuwie robocze, zawodowe i bezpieczne, ale również buty sportowe oraz trampki. Dla pracowników zakładów, gdzie wymagane jest obuwie bezpieczne proponujemy buty z wykonaną z poliuretanu o podwójnej grubości podeszwą antypoślizgową, która zapewnia wysoką absorbcję uderzeń pod piętą. Wśród półbutów roboczych i bezpiecznych znajdą Państwo modele antyelektrostatyczne ale też zapewniające ochronę przed benzyną i kwasami, a także olejami i paliwami. Osobom, które poszukują obuwia do codziennego użytku, proponujemy buty sportowe oraz trampki. Zapraszamy również do zapoznania się z szeroką ofertą sandałów.

Pokaż więcej

Podkategorie

 • Półbuty
  Półbuty

  W naszym sklepie znajduje się szeroki asortyment półbutów, zapewniających różne stopnie ochrony stopy. Półbuty robocze bezpiecznie chronią palce oraz zapewniają wytrzymałość przy uderzeniu do 200 J. Posiadają antypoślizgową podeszwę oraz podnosek wykonany ze stali, mogą być odporne na przebicia, działanie olejów oraz benzyny. Półbuty zawodowe są przeznaczone do ochrony przed urazami, które mogą wystąpić w miejscu pracy. Mogą być wykorzystywane w codziennych czynnościach, wszędzie tam, gdzie nie jest potrzebna ochrona palców za pomocą podnosków.

  Półbuty ochronne

  W naszej ofercie znajdują się również półbuty ochronne, które chronią przed uderzeniem do 200 kJ. Obuwie dostępne w naszym sklepie pochodzi od renomowanych producentów, wyspecjalizowanych w produkcji tego typu butów.

 • Sandały
  Sandały

  W tej kategorii zamieściliśmy sandały, które mogą być noszone na co dzień oraz obuwie bezpieczne i robocze. Sandały robocze doskonale chronią stopę, zabezpieczają przed poślizgiem, a jednocześnie zapewniają komfort termiczny w upalne dni. Niektóre z dostępnych w naszym sklepie modelów, wyposażone są w podszewkę z materiału cambrelle, który absorbuje pot. Podeszwy w butach zawodowych wykonane są z poliuretanu o podwójnej grubości – zewnętrzna jest wytrzymała i twarda, natomiast wewnętrzna jest miękka i komfortowa.

  Sandały robocze i ochronne

  Dostępne w naszym sklepie sandały do codziennego użytku to estetycznie wykonane produkty z materiałów najwyższej jakości. Posiadamy modele o wierzchach nubukowych oraz winylowych z wkładkami wykonanymi z tworzywa EVA oraz gumowymi podeszwami.

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Suma

Cena zawiera podatek

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki