Kategorie

Podkategorie

Półbuty i sandały

507 Produkty

W naszej firmie oferujemy wysokiej jakości odzież oraz obuwie ochronne. W poszczególnych kategoriach, na uwagę zasługują półbuty oraz sandały, które przeznaczone są do pracy w uciążliwych warunkach w okresie wiosenno-letnim. Wszystkie buty robocze wykonane zostały wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu spełniają restrykcyjne normy pod względem zachowania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Tym, co wyróżnia proponowane w naszym sklepie modele obuwia ochronnego, jest także niesamowity design oraz wygoda noszenia. Ponieważ wszystkie półbuty i sandały zostały zaprojektowane z myślą o wielogodzinnym noszeniu w warunkach, które zaliczają się do mocno niesprzyjających dla stóp.

Sandały robocze - doskonała jakość i oryginalny design

W czasie wyjątkowo upalnych dni, gdy nie jest możliwe noszenie ocieplanego obuwia ochronnego, najlepszym rozwiązaniem będzie noszenie sandałów roboczych. Doskonale sprawdzą się nie tylko w czasie wysokich temperatur panujących w zakładzie pracy lub na zewnątrz, ale również nie odbiegają poziomem bezpieczeństwa od tradycyjnych półbutów lub trzewików roboczych. Utrzymują one dokładnie takie same właściwości. Zostały wzmocnione stalowymi podnoskami, dzięki czemu zaleca się noszenie ich w miejscach, w których może dojść do nieprzewidzianych wypadków. Codzienne użytkowanie sandałów nadal jest wyjątkowo wygodne, a wykorzystane w ich produkcji materiały zapewniają przewiewność oraz wchłanianie wilgoci. Dodatkową zaletą są specjalne podeszwy antypoślizgowe. Podwójna grubość sandałów ochronnych przyczynia się do tego, iż wykazują się jeszcze większą odpornością i wytrzymałością.

Buty robocze na cieplejsze dni

Bardzo dużym zainteresowaniem w naszym sklepie internetowym cieszą się buty robocze letnie dostępne w rozmiarach od 38 do 50. W odróżnieniu od trzewików lub butów ocieplanych półbuty robocze sięgają przed kostkę, jednak nadal są wyjątkowo bezpieczne w użytkowaniu. Wyposażone zostały w antypoślizgową podeszwę, która dodatkowo wyróżnia się podwójną gęstością. Podeszwa wykonana z poliuretanu odpowiedzialna jest za ochronę pięty przed skutkami uderzeń. Liczne modele wykonane zostały z najwyższej jakości skóry bydlęcej, dzięki czemu obuwie ochronne wyróżnia się dodatkowym zabezpieczeniem przed wsiąkaniem wody.

Lekkie półbuty robocze

Jeżeli mają Państwo w swojej firmie również miejsca pracy, w których nie jest wymagane noszenie specjalistycznego obuwia roboczego, to zachęcamy do zamówienia wysokiej jakości trampek, a także pozostałych modeli obuwia sportowego. Należy mieć na uwadze, że nie są to buty wyposażone w stalowe podnoski, dlatego nie powinny one być zakładane w miejscach wysokiego ryzyka. Jednak tego typu lekkie obuwie doskonale sprawdzi się na stanowiskach, w których należy zachować komfort oraz łatwość poruszania się. Dodatkowo proponowane przez nas obuwie do codziennego użytku oraz obuwie sportowe powinno być zakładane w miejscach, w których nie ma żadnego ryzyka wystąpienia niespodziewanych zdarzeń.

Buty dla każdego

W naszej ofercie mamy buty oraz sandały, które przeznaczone są zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Męskie lekkie buty robocze wyróżniają się dopasowanym wyglądem oraz wytrzymałością. Natomiast półbuty robocze oraz sandały dla kobiet mają kolorowe elementy, idealnie dopasowane do kobiecego stylu. Istotne jest to, iż każdy model obuwia proponowany w naszym sklepie internetowym ma odpowiednie wzmocnienia, jak i również udogodnienia, dzięki czemu nawet wielogodzinne noszenie butów ochronnych nie jest w żaden sposób męczące dla stopy.

Doskonała inwestycja w buty ochronne

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą półbuty oraz sandały, które okażą się doskonałą inwestycją. Jesteśmy przekonani, że dbając o bezpieczeństwo oraz komfort pracowników, ich praca będzie jeszcze wydajniejsza. Wszystkie modele obuwia ochronnego dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Dlatego wiemy, że nasza oferta jest niezwykle konkurencyjna na tle pozostałych sklepów internetowych. Zapraszamy również do zapoznania się z całym naszym asortymentem obejmującym zarówno obuwie, jak i odzież roboczą.