Kategorie

Nauszniki 45 Produkty

Kluczem do wydajnej i sprawnej pracy jest bezpieczeństwo. Hałas to przeszkoda, której bagatelizowanie może powodować trwałe uszkodzenia słuchu. Nauszniki stanowią zatem podstawowe wyposażenie ochronne wśród pracowników większości linii produkcyjnych, na budowie, czy w fabrykach. Zaleca się stosowanie ich również przy remontach domowych, którym towarzyszą bardzo głośne dźwięki. Dobór odpowiedniego asortymentu tego rodzaju skutkuje większym komfortem, a co za tym idzie satysfakcją i produktywnością pracowników. 

Zastosowanie nauszników ochronnych

Nauszniki ochronne przeciwhałasowe znajdują zastosowanie przy pracach z użyciem młotów pneumatycznych, pił, koparek i innego sprzętu często spotykanego na placach budowlanych. Używanie ich przez pracowników jest niezbędne, aby zapobiec trwałym problemom zdrowotnym, związanym z częściową utratą słuchu. 

Wbrew pozorom, domowa praca w ogrodzie również może generować hałas bardzo negatywnie wpływający na słuch. Z tego powodu nauszniki przeciwhałasowe zaleca się używać także przy pracach takich jak koszenie trawnika czy cięcie drewna piłą mechaniczną. 

Oferta dostosowana do potrzeb

W zależności od głośności i częstotliwości dźwięki konieczne może być zastosowanie różnych nauszników przeciwhałasowych. W ofercie znaleźć można ochraniacze słuchu wygłuszające dźwięki do 21dB. Dla bardziej wymagających dostępne są urządzenia wygłuszające przy 26, 30, a nawet 37dB. Nauszniki ochronne doskonale spełniają swoją rolę. Odpowiednio dobrane zapewniają całkowite bezpieczeństwo i nie wymagają stosowania podwójnej ochrony, nawet w przypadku bardzo głośnego hałasu.

Komfort i wygoda to podstawa

 Nauszniki ochronne muszą zapewniać odpowiednie wygłuszenie, ale równocześnie powinny być wygodne i dostosowane do kształtu głowy. Wszystkie nauszniki Ferpol posiadają regulację wielkości. Obszary przylegające do skóry wykonane są z miękkich materiałów. Nie wywołują obtarć i podrażnień nawet podczas długotrwałej pracy. Gwarantuje to pełną satysfakcję i maksymalną wydajność podczas pracy.