Kategorie

Ocieplane

22 Produkty

Buty robocze muszą spełniać nie tylko swoje zadanie w uciążliwym środowisku pracy, ale jednocześnie powinny być dostosowane do panujących warunków atmosferycznych. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo wyspecjalizowane zimowe buty robocze. Wszystkie modele, które dostępne są w naszym sklepie internetowym, wyróżniają się wykonaniem wyłącznie z precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów. Dzięki temu mają Państwo gwarancję doskonałej jakości, a także zachowania odpowiedniego bezpieczeństwa przy niesprzyjających warunkach pracy. Dostosowanie do różnych warunków, obuwie wyróżnia się właściwościami antyelektrostatycznymi, jak i również odpornością na obecność żrących substancji, w tym przede wszystkim kwasów.

Ocieplane buty robocze z ochroną przed niskimi temperaturami

Wszystkie butu robocze zimowe proponowane w naszym sklepie internetowym, posiadają dodatkowe ocieplenie, które daje doskonałą ochronę przed zimnem. To właśnie dlatego nasze buty ochronne na zimę sprawdzą się nie tylko przy uciążliwych warunkach pracy na terenie zakładu, ale również na zewnątrz. Najczęściej oferowane przez nas ocieplane buty robocze wyposażone są w dodatkową warstwę kożuszka. Dzięki temu sprawdzą się podczas codziennego użytku. Dodatkowo obuwie ochronne wykonywane jest z najwyższej jakości skóry syntetycznej lub skóry bydlęcej. W ten sposób zapewniony jest wyśmienity komfort podczas noszenia, a także idealne dopasowanie się butów do stopy.

Cenne właściwości ocieplanych butów

Męskie zimowe buty robocze wyróżniają się dodatkowymi właściwościami, dzięki którym ich noszenie stanowczo zwiększa bezpieczeństwo oraz komfort pracowników. Wysokie buty robocze, które sięgają za kostkę, dbają o jej sztywność, a jednocześnie zapewniają doskonałą ochronę przed zwichnięciem oraz innymi niebezpiecznymi urazami. Dodatkowo bardzo liczna grupa modeli butów zimowych wyposażona jest w specjalne podnoski, dzięki którym obuwie wytrzymuje uderzenia z energią do 200 J, a także zagniecenia do 15 kN. Antypoślizgowa podeszwa zwiększa ochronę przed ewentualnym upadkiem na mokrej powierzchni. Dodatkowo wkładki o właściwościach przeciwbakteryjnych oraz przeciwgrzybicznych, skutecznie absorbują wilgoć, przez co znacznie zwiększają poziom higieny. Godnym uwagi elementem, który dołączony jest do każdej pary butów, są wyjątkowo wytrzymałe, a także nierozwiązujące się sznurowadła. Jest to również bardzo ważne dla zwiększenia bezpieczeństwa podczas poruszania się po miejscu pracy.

Nowoczesny design ocieplanych butów roboczych

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zimowych butów roboczych, które zostały zaprojektowane z myślą o wymagających użytkownikach. Dzięki temu wysokie buty robocze z wyglądu wcale nie przypominają modeli ochronnych, ale klasyczne buty męskie noszone w sezonie zimowym. Buty ochronne dostępne są w kolorze czarnym, brązowym, a także beżowym. Mogą Państwo wybierać spośród modeli o jednolitym odcieniu, jak i również przeszytych kolorowymi nićmi. Dlatego butu robocze na sezon zimowy, które są oferowane w naszym sklepie internetowym, świetnie nadają się do miejsc pracy z trudnymi warunkami, ale również na stanowiskach, na których istotny jest wygląd. Oczywiście wszystkie dostępne modele spełniają wymagane normy, które świadczą o zapewnieniu bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Inwestycja w buty robocze

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą obejmującą buty robocze przeznaczone na sezon zimowy. Jest to najlepsza inwestycja, ponieważ wszystkie modele wykazują się bardzo dużą wytrzymałością na uszkodzenia, a także uciążliwe warunki panujące na konkretnym stanowisku pracy. Pracownicy nie tylko będą mogli liczyć zachowanie wymaganego poziomu bezpieczeństwa, ale jednocześnie na pełen komfort w czasie wykonywania wszystkich obowiązków. Dodatkową zaletą naszej oferty jest wyjątkowo atrakcyjna cena. Dzięki temu buty robocze znanych i cenionych marek są w zasięgu wszystkich naszych Klientów. Taka inwestycja bardzo szybko ulegnie zwrotowi.