Kategorie

Ocieplane 29 Produkty

Jeśli szukają Państwo doskonałej jakości ocieplanego obuwia roboczego, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy buty o szerokich możliwościach zastosowania, idealne dla pracowników różnych branż. Wszędzie tam, gdzie wskazane jest dodatkowe zabezpieczenie stopy, sprawdzą się buty bezpieczne. Wyposażone są w metalowy podnosek o wysokiej wytrzymałości na uderzenia (200 J) oraz zgniecenia (15kN). Niektóre z dostępnych modeli, wyróżniają się podwyższoną wytrzymałością na minusowe temperatury, inne posiadają podeszwę odporną na kwasy, płynne paliwa lub oleje. Posiadamy również obuwie, które wykazuje zwiększoną odporność wierzchu przeciw nasiąkaniu oraz absorbcją wody. Obuwie ocieplane, które znajduje się w naszym sklepie, wykonane jest z najwyższej jakości materiałów.

Wykonywanie obowiązków zawodowych w warunkach zimowych wymaga odpowiedniego podejścia i przygotowania. Należy przede wszystkim posiadać odpowiednią odzież, a w szczególności obuwie. Modele ocieplanych butów roboczych oferowane w naszym sklepie zapewnią nie tylko bezpieczeństwo, ale i maksymalny komfort podczas użytkowania.

Jakie wnętrze posiadają robocze buty ocieplane?

Buty przeznaczone do pracy w niskich temperaturach, muszą posiadać odpowiednie ocieplenie, które przy zachowaniu właściwej szczelności musi również pozwalać stopom oddychać. Zachowanie możliwości cyrkulacji powietrza to jedna z podstawowych cech dobrego obuwia, którą nasze modele posiadają. Kolejną istotną kwestią jest możliwość pochłaniania potu i takie wyprofilowanie wnętrza buta, aby nie powodowało ono obtarć. 

Robocze buty ocieplane i ich pokrycie

W zależności od potrzeb w sklepie można znaleźć buty z cholewką wykonaną z materiału sztucznego lub ze skóry naturalnej. W każdym z przypadków materiał został dobrany w taki sposób, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jakość pokrycia obuwia jest wysoka, a dzięki staranności i precyzji wykonania zapewnia nie tylko właściwy komfort, ale i atrakcyjny wygląd. Pokrycie niektórych oferowanych butów ocieplanych może być też wodoodporne, co przy niektórych pracach jest cechą niezmiernie istotną.

Jakie podeszwy posiadają nasze robocze buty ocieplane?

Oprócz właściwie zaprojektowanego wnętrza i pokrycia obuwia, istotna jest również podeszwa. Dobra grubość, zapewniająca amortyzację oraz odpowiedni komfort podczas chodzenia i podeszwa antypoślizgowa, świetnie uzupełniają pozostałe cechy, tworząc obuwie robocze najwyższej jakości. Podeszwa, w zależności od oczekiwań może być lekka, bardziej lub mniej wyprofilowana, gruba, stworzona z jednego lub kilku połączonych ze sobą materiałów - dla lepszego komfortu i wyższego poziomu bezpieczeństwa i amortyzacji.

Jakie zabezpieczenia posiadają nasze robocze buty ocieplane?

Buty robocze to przede wszystkim buty, które nosi się przez wiele godzin w ciągu dnia w warunkach, które nie zawsze są komfortowe i bezpieczne. Dobre obuwie powinno mieć więc odpowiednie zabezpieczenia. Zwykle są to usztywnienia z przodu i z tyłu buta, które chronią palce i pięty przed urazami w sytuacjach losowych.