Kategorie

Ocieplane 55 Produkty

Ocieplane spodnie robocze zaprojektowano z myślą o pracy w niekorzystnych warunkach. Jesienią i zimą, pomimo niskich temperatur, deszczu, a nawet śniegu, wiele osób wciąż wykonuje na zewnątrz swoje obowiązki służbowe. Profesjonalna ochrona nóg przed chłodem oraz wilgocią jest wówczas konieczna. Zapewnią ją ocieplane spodnie robocze, uszyte z nowoczesnych materiałów i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Zimowe spodnie robocze w wielu odsłonach

Zimowe ubrania z reguły są ciemniejsze niż odzież noszona w ciepłe dni. Nie inaczej jest w przypadku ocieplanych spodni roboczych. Klienci preferują te w kolorze granatowym, szarym czy zielonym. Wybór jest jednak większy, wystarczy wspomnieć o modelach w intensywnych barwach, takich jak błękit, żółć czy pomarańcz. Pracownicy służb porządkowych, a także drogowcy i budowlańcy, powinni wybierać ubrania z pasami odblaskowymi. Zimowe spodnie robocze mają je najczęściej w dolnej części nogawki. Z myślą o osobach pracujących z prądem elektrycznym zaprojektowano modele antyelektrostatyczne. Ubrania tego typu odprowadzają ładunek elektryczny, znacznie podnosząc bezpieczeństwo pracownika. Z kolei obsługującym chłodnie przydadzą się spodnie robocze nicewear, chroniące przed skrajnym chłodem i wyposażone w szereg udogodnień. Takich jak dodatkowa ochrona kolan czy innowacyjna podszewka termiczna do pracy w wyjątkowo niskich temperaturach.

Praktyczne kieszenie w ocieplanych spodniach roboczych

Rozmieszczenie kieszeni w zimowych spodniach roboczych jest szczególnie istotne. W niskich temperaturach dłonie szybko marzną, przez co problematyczne bywa dotarcie do narzędzi czy telefonu komórkowego. Strategicznie ulokowane kieszenie ułatwiają to zadanie. W spodniach do pasa najczęściej znajdują się po bokach nogawek, ogrodniczki uzupełnia się dodatkową kieszenią w górnej części spodni. Zamiast zamków pojawiają się praktyczne rzepy. Dzięki nim przechowywane rzeczy są bezpieczniejsze, a kieszenie można opróżnić bez ściągania rękawiczek. Zimą praca na powietrzu jest trudna. Warto korzystać z profesjonalnej odzieży, która usprawnia wywiązywanie się z obowiązków.