Kategorie

Podkategorie

SOFTSHELLE 15 Produkty

Reklamowe kurtki softshell - ochrona przed deszczem i wiatrem

Kurtki softshell oferowane przez Ferpol przeznaczone są dla osób aktywnych fizycznie i wykonujących pracę na zewnątrz. To doskonałe okrycie wierzchnie dla pracowników firm m. in. budowlanych czy transportowych, pracujących w zmiennych warunkach pogodowych, narażonych na opady deszczu i silny wiatr. Kurtki typu softshell to rozwiązanie na każdą pogodę i porę roku. W sprzedaży dostępne są okrycia złożone z dwóch lub trzech warstw, także z ociepleniem polarowym, dzięki którym można je nosić również w sezonie jesienno-zimowym. Stworzone z materiałów zapewniających wysoką przepuszczalność, która pozwoli skórze oddychać i odprowadzić nadmiar wilgoci.

Kurtki softshell z nadrukiem - wygoda i funkcjonalność

Kurtki firmy Ferpol dostępne są we wszystkich rozmiarach i wielu kolorach, zarówno ciemnych i stonowanych, jak i bardziej rzucających się w oczy. Wyposażone w odblaski zwiększające widoczność, które sprawdzą się dobrze np. u służb porządkowych. Ich krój jest dopasowany, ale nie ogranicza ruchów i zapewnia wygodę, tak potrzebną przy wykonywaniu pracy. Regulowane mankiety oraz ściągany dół kurtki pozwalają na jeszcze lepsze dostosowanie okrycia, co zwiększa ochronne właściwości. Oferowane kurtki softshell posiadają wiele funkcjonalnych i pojemnych kieszenie oraz stójki lub odpinane kaptury. Wielość modeli pozwala na dobór odzieży do potrzeb pracowników i profilu firmy.

Kurtki softshell z logo - zakup na lata

Ferpol dokłada wszelkich starań, aby dostępne w sprzedaży kurtki spełniały najwyższe wymogi jakości. Dzięki wytrzymałych i odpornym materiałom oraz starannemu wykonaniu oferowane okrycia pozwolą na użytkowanie przez długi czas. Kurtki softshell są łatwe w czyszczeniu oraz rzadko ulegają zniszczeniu, co czyni je bardzo dobrymi ubraniami roboczymi. Firma Ferpol umożliwia także wykonanie usługi znakowania odzieży logiem firmy, co może być doskonałą promocją przedsiębiorstwa przez pracowników i zapewnić mu rozpoznawalność.