Kategorie

MĘSKIE

13 Produkty

Reklamowe kurtki i kamizelki męskie

To idealny pomysł na promocję swojej działalności! Tego typu reklama nie jest statyczna, ani ograniczona przestrzennie, pokrywa więc większy obszar, ma większy zasięg niż jakikolwiek plakat lub bilbord. Oprócz tego jest też oczywiście praktycznym elementem ubioru, który w żaden sposób nie ogranicza, a wręcz przeciwnie - przyjemnie się nosi! Na tyle gustowna, by ubrać ją na siebie, a cały czas reklamuje organizację lub firmę wśród innych. Jeśli umieścimy na kurtce dostatecznie nośny symbol, to jesteśmy w stanie znacznie poszerzyć swoje wpływy. Nawet jeśli nie, to docieramy do potencjalnych odbiorców, zainteresowanych, o których nawet nie wiedzieliśmy, a oni mogli nie słyszeć o nas. Zwykły nadruk na kurtce może w prosty sposób to zmienić. 

Kurtki męskie i kamizelki z nadrukiem

Z kolei kurtki męskie z dowolnym innym nadrukiem mogą okazać się świetnym prezentem. Spersonalizowany wygląd, dobrana odpowiednio grafika, modny, wygodny i trafiony pomysł na sprawienie komuś ważnemu praktycznej przyjemności. Multum możliwości, brak ograniczeń - nadruk może być jakikolwiek. Nosząc kurtkę ze spersonalizowanym nadrukiem można jasno dać znać kim jesteśmy i jakie wartości wyznajemy. Tylko od nas zależy co będziemy nosić. Nie wszystko, co chcielibyśmy ujrzeć na własnej kurtce jest dostępne na sklepowych półkach. Jednak decydując się na własny nadruk usuwamy ograniczenia z naszej drogi. Możemy wybrać coś, co zadeklaruje naszą indywidualność lub przypisze nas do danej społeczności. Możliwości jest naprawdę wiele. 

Kurtki męskie i kamizelki z logo

Jednym z możliwych nadruków jest oczywiście logo. Odpowiedni wybór dla każdej firmy, która chce nie tylko się promować, ale też pozwolić członkom identyfikować się ze spółką lub zachować estetykę pracy. Noszenie logo na kurtce ma świadczyć o przynależności lub prestiżu, zależnie od marki i kojarzonych z nią wartości. Tym sposobem prezentujemy wyznawane przez nas zasady, utożsamiamy się z nimi przez jedynie założenie wygodnej, modnej kurtki. Pozwalamy też na to innym, być może umacniając dzięki temu ich zżycie z działalnością, której log zdecydowali się ubrać i pokazać z nim publicznie.