Kategorie

Filtruj produkty

OCHRONA OCZU I TWARZY 

Ochrona oczy i twarzy jest bardzo ważna w przypadku pracy w otoczeniu kurzu, pyłu oraz opiłków. Dzięki zaproponowanym przez nas produktom mogą Państwo zapewnić sobie bezpieczeństwo oraz doskonały wzrok, nawet w przypadku narażenia na trudne warunki otoczenia.

Sprzęt do ochrony oczu i twarzy

Zarówno ochrona oczu, jak i ochrona twarzy ma ogromne z...

Ochrona oczy i twarzy jest bardzo ważna w przypadku pracy w otoczeniu kurzu, pyłu oraz opiłków. Dzięki zaproponowanym przez nas produktom mogą Państwo zapewnić sobie bezpieczeństwo oraz doskonały wzrok, nawet w przypadku narażenia na trudne warunki otoczenia.

Sprzęt do ochrony oczu i twarzy

Zarówno ochrona oczu, jak i ochrona twarzy ma ogromne znaczenie nie tylko dla zdrowia pracownika, ale także na jakość jego pracy. Nawet niewielki sprzęt do ochrony twarzy może znacznie poprawić bezpieczeństwo. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak nawet niewielkie zabrudzenie oka może pogorszyć wzrok, dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, tworząc produkty najwyższej jakości niemal w pełni zabezpieczające okolice twarzy.

Ochrona oczu i twarzy - stosowane rozwiązania

Wśród naszych kategorii do dyspozycji mają Państwo szereg ciekawych rozwiązań, wśród których dostrzec można gogle stosowane w spawalnictwie oraz pracach o zwiększonym ryzyku przemieszczania się opiłków, okulary przeciwsłoneczne z wysokim filtrem UV, które chronią oczy podczas pracy w słoneczne dni, zwłaszcza na wysokości oraz osłony twarzy wraz z kaskami, gwarantujące jeszcze większe bezpieczeństwo i dodatkowe zabezpieczenie twarzy. W ofercie mamy także szkła i szybki wymienne, dlatego w przypadku uszkodzenia jakiegokolwiek elementu, możliwa jest niemal natychmiastowa wymiana. W razie potrzeby służymy pomocą. Warto zwrócić uwagę, że ochronę, że osłonki na twarz, które mocuje się do kasku, można zakupić wraz z kaskiem, jako komplet oraz jako osobny element, który można przytwierdzić do posiadanego już uzupełnienia.

Dlaczego ochrona oczu i twarzy jest ważna?

Zarówno kurz i pył, jak i wysoka temperatura, opiłki i promienie słoneczne bardzo agresywnie działają na rogówkę oka. Nawet jeden niekontrolowany ruch i niewielki wypadek może doprowadzić do niemal całkowitej utraty wzroku lub poranienia twarzy. To sprawia, że ochrona oczu i twarzy staje się tak samo ważna, jak ochrona innych części ciała. Warto więc o tym pamiętać.

Pokaż więcej

Podkategorie

 • Gogle
  Gogle

  Gogle ochronne zabezpieczają oczy przed działaniem niekorzystnych czynników w miejscu pracy. Przydają się w warunkach intensywnego promieniowania UV. Korzystają z nich pracownicy zagrożeni odpryskami ciał stałych czy działaniem substancji chemicznych. Dobrej jakości produkt podnosi komfort użytkownika, minimalizuje też ryzyko uszkodzenia wzroku.

  Gogle ochronne dopasowane do warunków użytkowania

  Producenci gogli ochronnych dokładają wszelkich starań, aby ich wyroby zapewniały konsumentom maksymalne bezpieczeństwo. Poszczególne modele są zatem tworzone i kontrolowane zgodnie z zaostrzonymi normami. W konsekwencji powstają produkty dostosowane do różnych potrzeb. Gogle ochronne dla spawaczy będą nieco inne niż te przeznaczone do pracy z niebezpiecznymi cieczami. W modelach chroniących przed promieniowaniem UV zastosowano soczewki z octanu. Gogle przeciwodpryskowe są używane podczas obróbki ciał stałych, między innymi metali, tworzyw sztucznych czy drewna. Wzrok jest szczególnie narażony podczas spawania. W takim przypadku gogle muszą sobie poradzić zarówno z intensywnym promieniowaniem, jak i zgorzeliną spawalniczą.

  Gogle ochronne na okulary korekcyjne i do hełmu

  Gogle posiadają małe otwory wentylacyjne lub są wyposażone w specjalną powłokę, zapobiegającą parowaniu. W nowoczesnych modelach rozwiązania te są ze sobą połączone, co zwiększa komfort podczas wielogodzinnej pracy. Dzięki elastycznym paskom gogle dokładnie przylegają do twarzy. Dodatkowym ułatwieniem jest tu guma po wewnętrznej stronie oprawki. Wybrane produkty mają wygodne w użyciu odchylane filtry, a także elastyczne noski. Dostępne są gogle ochronne na okulary korekcyjne. Osoby z wadą wzroku mogą dzięki nim pracować bez obaw, nawet w trudnych warunkach. Wybierając produkty do osłonięcia oczu, należy zwracać uwagę na spełniane przez nie normy. Odporność na energię uderzeń o określonej wartości to jedno z kluczowych kryteriów wyboru. Nie bez znaczenia jest też możliwość noszenia gogli razem z hełmem ochronnym, wymaganym w wielu miejscach pracy.

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Suma

Cena zawiera podatek

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki