Kategorie

ODZIEŻ OCHRONNA

673 Produkty

Odzież robocza ochronna to wysokiej jakości specjalistyczne ubrania, które pozwolą wykonywać bezpiecznie pracę w wielu rozmaitych zawodach. Wyodrębniliśmy kilka kategorii. Wśród nich znajdą Państwo odzież odblaskową, doskonale sprawdzającą się w pracy drogowców czy służb porządkowych. Odzież przeciwdeszczowa i wodoodporna to z kolei ubrania, w które warto wyposażyć wszystkie osoby pracujące na zewnątrz przez cały rok. Nasza oferta to również odzież trudnopalna i spawalnicza dla profesjonalnych spawaczy czy odzież kwasoodporna dla pracowników laboratoriów i odzież antystatyczna, niezbędna dla osób pracujących w miejscach zagrożonych wybuchem oraz ESD, chroniąca przed wyładowaniami elektrostatycznymi. W naszym sklepie dostępna jest także odzież biała HACCP, która przeznaczona jest do użytkowania w przemyśle spożywczym.

Odzież ochronna bhp z wysokogatunkowych materiałów

Ze względu na swój specjalistyczny charakter, odzież robocza ochronna musi być wykonana z wysokiej jakości materiałów. Dlatego nasze rękawice spawalnicze wytwarzane są z wysokogatunkowej skóry z użyciem nici z kevlaru, dzięki czemu pozostają niezwykle wytrzymałe i zapewniają doskonałą ochroną przed wysoką temperaturą. Dla branży kosmetycznej, medycznej oraz do laboratoriów w przemyśle spożywczym mamy bluzy z długimi rękawami zrobione z polipropylenu, które doskonale zabezpieczają odzież właściwą i zachowują swoje właściwości nawet po wielokrotnym praniu w wysokich temperaturach. Co więcej, nasza odzież odblaskowa przeznaczona dla drogowców, służb porządkowych i innych osób pracujących w miejscach, gdzie trzeba być dobrze widocznym, zapewnia także bardzo dobre ocieplenie oraz ochronę przed deszczem i silnym wiatrem.

Szeroka gama odzieży ochronnej, która zapewnia bezpieczeństwo i wygodę

Odzież ochronna bhp znajdująca się w naszym sklepie internetowym Ferpol.pl jest tworzona z myślą o tym, aby zapewniać maksimum bezpieczeństwa i wygodę podczas pracy w wysokich temperaturach, w trudnych warunkach atmosferycznych, czy w kontakcie z elektrycznością lub chemikaliami. Nasze produkty są wykonywane z wysokiej jakości materiałów przy użyciu nowoczesnych technologii, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a po praniu zachowują swoje właściwości, co sprawia, że zapewniają one bezpieczeństwo przez długi czas. Odzież robocza ochronna dostępna w naszym sklepie jest także niezwykle funkcjonalna. Nasze kombinezony są wyposażone w duże ilości kieszeni do przechowywania narzędzi oraz w specjalne kieszonki, w których można bezpiecznie schować telefon komórkowy lub ważne dokumenty.

Odzież robocza ochronna dostosowana do każdych warunków pracy

Mamy świadomość, że wygoda i bezpieczeństwo w pracy to podstawowe wymagania, które należy spełnić i można to zrobić przy pomocy odpowiednio dobranej odzieży roboczej. W naszym sklepie znajdą Państwo specjalnie zaprojektowane ubrania, zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa, a przy tym pozwalające czuć się bardzo komfortowo. Nasza odzież ochronna bhp jest uszyta z wysokiej klasy materiałów i zaprojektowana tak, aby można było wykonywać swoją pracę wygodnie. Co więcej, w sklepie internetowym Ferpol.pl oferujemy także usługę znakowania ubrań. Logo firmy wykonujemy przy pomocy jednej z ośmiu metod, którą dopasowujemy do materiału, z jakiego zrobiona została odzież robocza ochronna. To sprawia, że logo państwa przedsiębiorstwa bardzo dobrze się prezentuje i pozwala na skuteczną reklamę.

Zapraszamy na stronę internetową Ferpol.pl. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroką gamę wysokiej jakości produktów. Odzież ochronna bhp jest starannie wykonana i dopasowana do nawet najtrudniejszych warunków w wielu różnych zawodach i profesjach. Spawacze znajdą tu specjalistyczną wytworzoną ze skóry i z materiałów trudnopalnych, drogowcy ubrania wyposażone w pasy odblaskowe, a dla pracowników przemysłu spożywczego przygotowaliśmy odzież białą HACCP. W naszej ofercie znajdą Państwo również odzież roboczą z dużą ilością kieszeni i odporną na otarcia dla monterów oraz kombinezony o właściwościach antystatycznych.