Kategorie

ODZIEŻ OCHRONNA

673 Produkty

Odzież BHP

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wyodrębniliśmy osobną kategorię odzież ochronna. Znajdziecie tu Państwo odzież techniczną – specjalistyczną. Podzieliliśmy tą kategorie na kilka innych odnoszących się do konkretnych potrzeb.

Na odzież ochronną w naszym sklepie składa się:

  • odzież odblaskowa,
  • odzież przeciwdeszczowa i wodoodporna,
  • odzież trudnopalna, odzież kwasoodporna,
  • odzież kwasoodporna, odzież ESD,
  • odzież spawalnicza
  • odzież biała HCCP przeznaczona dla przemysłu spożywczego.

Co to jest odzież ochronna?

To odzież, która doskonale chroni ciało przed szkodliwymi warunkami pracy. To skuteczna ochrona zarówno ciała, jak i zdrowia. W naszej ofercie znajduje się między innymi odzież ochronna medyczną, odzież ESD, odzież ochronna dla spawaczy, odzież białą HACCP, odzież ochronną odblaskową, odzież ochronną antyelektrostatyczną a także lekka odzież markowa, która zapewnia pełen komfort. Dla osób, które pragną w pracy zachować nie tylko bezpieczeństwo, ale także czuć się dobrze jedną z propozycji jest markowa odzież ochronna znanych i cenionych firm. W naszej ofercie ponadto między innymi odzież odblaskowa, przeciwdeszczowa, kwasoodporna oraz antyelektrostatyczna. W naszym sklepie idealny strój zabezpieczający ciało znajdzie każda osoba, bez względu na rodzaj uprawianej profesji.

Rodzaje odzieży ochronnej BHP

Nasz sklep proponuje szeroką gamę asortymentu zarówno dla lekarzy, chemików, jak i dla spawaczy, pracowników przemysłu elektronicznego pracowników drogowych oraz osób pracujących w trudnych warunkach z ogniem i skrajnymi temperaturami. Odzież ochronna a kodeks pracy to jedno z najczęściej wyszukiwanych słów w sieci w przypadku przepisów Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zapewnienie sobie komfortu podczas wielu godzin pracy w trudnych warunkach. Produkowane przez nas produkty mogą to ułatwić!

Dlaczego warto postawić na nas?

Zajmujemy się sprzedażą i produkcją odzieży roboczej od wielu lat. Wszystkie produkty tworzymy z prawdziwą pasją i zaangażowaniem, aby zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki nam każdy dzień w pracy może być bezpieczny i komfortowy. Stawiamy na jakość oraz atrakcyjne ceny. Zaufało nam już wiele osób, a grono to stale się powiększa, dzięki czemu nasza firma rośnie w siłę.