Kategorie

ODZIEŻ REKLAMOWA

319 Produkty

Odzież reklamowa to zróżnicowana kategoria produktów. Korzystają z niej małe firmy i wielkie korporacje. Bez względu na charakter branży, ubrania reklamowe są elementem strategii promocyjnej. Budują świadomość marki wśród klientów, informują o nowej ofercie oraz przypominają o produktach czy usługach.

Odzież z nadrukiem dla całego zespołu

Ferpol oferuje klientom biznesowym różne modele ubrań z nadrukiem. Najpopularniejsze są koszulki w modnych kolorach, które pracownicy mogą nosić na co dzień w miejscu pracy, jak i poza nim. Przystępna cena skłania wielu przedsiębiorców do wręczania ich w ramach prezentu dla klienta. W charakterze upominku sprawdzi się także opatrzona logiem czapka z daszkiem, spersonalizowany plecak czy firmowy ręcznik. W biurze obsługi podwładni noszą bardziej elegancką odzież z nadrukiem. To koszule lub koszulki polo. Przydadzą się także przedstawicielom handlowym czy pracownikom delegowanym na targi i konferencje.

Odzież promocyjna na chłodniejsze miesiące

Jesienią i zimą przychodzi czas na cieplejsze bluzy z nadrukiem. Pracowników wykonujących obowiązki na zewnątrz można zaopatrzyć w firmowe polary i kurtki. Jeżeli pracują w trudnych warunkach, zwłaszcza w sąsiedztwie ruchliwych ulic, producent odzieży reklamowej oferuje im ubrania wyposażone w odblaski. Przydają się zwłaszcza w chłodniejsze miesiące, kiedy dni są krótkie i szybko zapada zmrok. Pracownicy oddelegowani do realizacji zleceń poza siedzibą firmy powinni nosić odzież z nadrukiem. Każdego dnia reklamują swojego pracodawcę i zwiększają rozpoznawalność marki. Badania marketingowe potwierdzają, że to dobry sposób na umocnienie wiarygodności firmy. Więcej konsumentów jest też skłonnych skorzystać z jej oferty.