Kategorie

Filtruj produkty

APTECZKI/ GAŚNICE/ ZNAKI 

W tej kategorii można znaleźć różnego rodzaju apteczki oraz ich wyposażenie, gaśnice różnego typu i wielkości, szereg akcesoriów przeciwpożarowych, a także wszelkie potrzebne znaki bezpieczeństwa.

Apteczki

Apteczka to niezbędny przedmiot do szybkiego i skutecznego udzielenia pierwszej pomocy zarówno w drobnych, jak i poważnych wypadkach. W ramac...

W tej kategorii można znaleźć różnego rodzaju apteczki oraz ich wyposażenie, gaśnice różnego typu i wielkości, szereg akcesoriów przeciwpożarowych, a także wszelkie potrzebne znaki bezpieczeństwa.

Apteczki

Apteczka to niezbędny przedmiot do szybkiego i skutecznego udzielenia pierwszej pomocy zarówno w drobnych, jak i poważnych wypadkach. W ramach tej podkategorii można nabyć nieduże i poręczne, w pełni wyposażone apteczki samochodowe, a także większe zestawy dla bardziej wymagających oraz profesjonalne szafki "apteczka" na potrzeby biur, szkół, firm i instytucji. Dostępne są także poszczególne elementy wyposażenia apteczki do dokupienia, gdy skończą się w niej pojedyncze rzeczy, bądź pełen zestaw wymaganej zawartości apteczki. Na uwagę zasługuje płyn do płukania oczu w praktycznym opakowaniu.

Gaśnice

Najszybszym i najskuteczniejszym sposobem gaszenia lub ograniczania zasięgu pożaru do czasu przyjazdu straży pożarnej jest użycie gaśnicy. Od kilogramowych, wymaganych prawem w samochodach*, po duże przewoźne stosowane w przemyśle - szeroki wybór gaśnic różnych typów (proszkowe, śniegowe, mgłowe, pianowe). Szczegółowe opisy pozwolą dobrać najodpowiedniejszą gaśnicę pod kątem miejsca, do którego planowany jest zakup.
* - prawo zaleca min. 1-kilogramową gaśnicę, ale praktyka: co najmniej 2-kilogramową.

Akcesoria PPOŻ

W kategorii akcesoriów można znaleźć koce gaśnicze, różnego typu mocowania gaśnic (wieszaki, stojaki, szafki), węże i hydranty, a także prądownice hydrantowe służące do wytwarzania odpowiednich strumieni wodnych.

Znaki

Właściwe oznaczenie miejsca robót, dróg ewakuacyjnych oraz najważniejszych miejsc i urządzeń w budynku oraz oczywiście oznaczenia PPOŻ to nie tylko obowiązek BHP, ale też kluczowa informacja w kryzysowych czy awaryjnych sytuacjach. W tej kategorii znajdują się zarówno znaki informujące o drodze ewakuacyjnej, o różnego typu pracach, jak i oznaczenia "główny wyłącznik prądu", "toaleta", "biuro" oraz tabliczki z zakazami. Są także wszelkie ważne instrukcje na trwałych, czytelnych tablicach, m.in.: instrukcja przeciwpożarowa dla pomieszczeń administracyjno-biurowych, czy instrukcje BHP dla różnorodnych stanowisk pracy.

Pokaż więcej

Podkategorie

 • Znaki bezpieczeństwa
  Znaki bezpieczeństwa

  Bezpieczeństwo w miejscu pracy to podstawa sprawnego działania firmy. Znaki informacyjne przydają się nie tylko na halach produkcyjnych, ale również w biurach i w punktach obsługi klienta. Takie oznaczenia regulują zasady funkcjonowania we wspólnej przestrzeni, określając między innymi sposób korzystania z placów i budynków użyteczności publicznej. Z informacyjnych znaków bezpieczeństwa korzysta się podczas transportu i przesyłania paczek.

  Znaki bezpieczeństwa w szkole i w miejscu pracy

  Znaki bezpieczeństwa bhp są obligatoryjnym elementem wyposażenia urzędów, firmowych siedzib czy punktów usługowych. Dotyczy to także placówek edukacyjnych. Znaki bezpieczeństwa w szkole czy na placu zabaw chronią dzieci i uczą najmłodszych, jak postępować w nagłych sytuacjach. Na co dzień informują o zasadach korzystania z ogólnodostępnych dóbr oraz przeznaczeniu konkretnych przedmiotów. W razie zagrożenia znaki ewakuacyjne wskazują drogę ucieczki. Wyjścia awaryjne muszą być dobrze oznaczone w każdym miejscu czy budynku publicznym.

  Różne znaki informacyjne

  W kategorii znaki bezpieczeństwa znajdują się przeróżne oznaczenia. Wśród nich są regulaminy dla użytkowników pomieszczeń czy instrukcje bhp skierowane do pracowników. To także zakazy wstępu i tablice informacyjne na placach budowy. Do najczęściej spotykanych znaków należą naklejki na szybach, podpowiadające kierunek otwierania drzwi. Znaki bezpieczeństwa ostrzegawcze mają za zadanie ochronić przed potencjalnym zagrożeniem. Informują na przykład o maksymalnym obciążeniu stropu czy regału. Dzięki nim droga przeciwpożarowa jest dobrze oznaczona i łatwo ją znaleźć nawet w warunkach zbiorowej paniki.

  Znaki bezpieczeństwa i higieny pracy to praktyczny element wyposażenia, stosowany obowiązkowo w budynkach użyteczności publicznej. Informują o potencjalnych zagrożeniach, podpowiadają co i jak robić, aby nie narażać zdrowia i życia. Co ciekawe, przydają się także prywatnym użytkownikom, na przykład do oznaczenia kartonów z delikatną zawartością. W nowoczesnych wnętrzach wykorzystuje się je nawet jako dodatek do aranżacji. 

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Suma

Cena zawiera podatek

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki