Kategorie

Obuwie profilaktyczne

38 Produkty

Produkty na zamówienie – czas realizacji 7-14 dni roboczych.

---------------------------------------------------------------------

W niektórych sytuacjach stan zdrowia pracownika przyczynia się do tego, że noszenie dowolnego obuwia nie będzie dla niego sprzyjające. W ofercie naszego sklepu internetowego proponujemy naszym Klientom obuwie profilaktyczne, które jest dopasowane swoim profilem do kształtu stopy. Dzięki temu nawet wielogodzinne noszenie butów nie przyczynia się do uczucia zmęczenia, a już na pewno do powstawania jakichkolwiek wad postawy. Buty profilaktyczne zalecane jest również osobom, które nie mają żadnych problemów zdrowotnych. Wielogodzinna praca na nogach jest bardzo dużym obciążeniem dla organizmu. Natomiast codzienne noszenie obuwia profilaktycznego przyczyni się do uczucia bardzo dużej ulgi dla stóp.

Szerokie zastosowanie obuwia profilaktycznego

Przede wszystkim klapki zdrowotne znajdują zastosowanie u wszystkich osób, które mają problemy ze stopami. Szczególne wskazania ortopedyczne są główną przesłanką ku temu, aby regularnie nosić obuwie profilaktyczne. Widzimy jednak, że buty o takim charakterze są na porządku dziennym w służbie zdrowia. Stanie na nogach przez wiele godzin może przyczynić się do powstawania wielu groźnych oraz przewlekłych schorzeń. Do nich zaliczają się nie tylko problemy z kręgosłupem, ale także z krążeniem. Dlatego niezwykle ważne jest odpowiednie dopasowanie obuwia, dzięki któremu można zapobiec nieprzyjemnym schorzeniom. Zachęcamy każdego do korzystania z obuwia profilaktycznego na stanowiskach pracy wymagających stania lub poruszania się na nogach, a także w życiu codziennym.

Najwyższej jakości obuwie profilaktyczne

Proponowane przez nas klapki zdrowotne wykonane są wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, w tym między innymi z naturalnej skóry. Na uwagę zasługują wymienne wkładki, które są dopasowane do kształtu stopy. Jednocześnie cechują je właściwości bakteriobójcze. Dzięki temu nawet noszenie obuwia profilaktycznego przez cały dzień nie powoduje żadnego dyskomfortu, a także jest całkowicie higieniczne. Istotną informacją jest możliwość wymiany zużytych wkładek na nowe. Są one również antystatyczne, dlatego nie powodują nieprzyjemnego elektryzowania się. W obuwiu profilaktycznym oferowanym w naszym sklepie internetowym, zastosowano również antypoślizgową oraz antystatyczną podeszwę. Wykonane są one z wysokiej jakości PU, przez co są wyjątkowo lekkie i nie obciążają w żaden sposób stopy.

Certyfikaty bezpieczeństwa

Wszystkie kapcie ortopedyczne posiadają odpowiednie certyfikaty jakości oraz bezpieczeństwa. Dodatkowo obuwie profilaktyczne spełnia wymagania normy EN20347. Liczne modele są odporne na mycie, przez co z łatwością można zadbać o nienaganny wygląd obuwia. Kolejną zaletą, jaką wyróżniają się kapcie profilaktyczne, jest przede wszystkim antypoślizgowa podeszwa. W wielu parach obuwia ortopedycznego wykonana jest ona z wysokiej jakości styrogumu. Użytkownicy takiego obuwia mogą pracować w miejscach, w których istnieje ryzyko poślizgnięcia się nie tylko na wodzie, ale również na różnego rodzaju olejach lub tłuszczach. Materiał, z którego są wykonane poszczególne elementy obuwia zdrowotnego, wykazuje się bardzo wysoką odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, w tym ścieranie. Dlatego są to buty cechujące się olbrzymią wytrzymałością.

Obuwie zdrowotne dla każdego

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą dokładną ofertą obejmującą obuwie zdrowotne. Jesteśmy przekonani, iż buty ortopedyczne sprawdzą się dosłownie u każdego - nie tylko osób mających problemy z kręgosłupem. Nasze buty można z powodzeniem nosić dla profilaktyki zdrowotnej. Do najbardziej uniwersalnego obuwia profilaktycznego zaliczają się znane wszystkim drewniaki. Nie tylko chronią przed pojawianiem się różnorodnych zwyrodnień, ale jednocześnie dbają o odpowiednie krążenie. Codzienne noszenie drewniaków, a także pozostałych butów profilaktycznych nie powoduje bólu, a wręcz mu zapobiega. Dlatego zachęcamy do dbania o swoje zdrowie w czasie godzin pracy, a także w życiu codziennym.