Kategorie

Trzewiki 261 Produkty

Nasza firma oferuje szeroki wybór obuwia roboczego. W tej kategorii znajdą Państwo wygodne i funkcjonalne trzewiki robocze w rozmiarach od 36 do 52 oraz w rozmaitych kolorach. Buty, które oferujemy wykonane są z wysokogatunkowych skór bydlęcych, Buffalo oraz nubuku. Podeszwy w tym obuwiu wykonane są najczęciej poliuretanu o różnych grubościach lub gumy co zapewnia bezpieczeństwo i jednocześnie gwarantuje wygodę użytkowania. Podeszwy w butach roboczych i bezpiecznych są olejoodporne i antypoślizgowe. Jednym z najpopularniejszych modeli dostępnych w naszym sklepie jest Best Boy marki Safety Jogger , które oferuje pełną ochronę stopy, dzięki stalowemu podnoskowi oraz stalowej wkładce antyprzebiciowej.

Trzewiki ochronne

W naszej ofercie znajdują się także buty o właściwościach antyelektrostatycznych, ESD, HRO itp.

Podczas wykonywania różnego rodzaju prac jednym z najbardziej istotnych elementów garderoby roboczej jest obuwie pracowników. Często zwykłe buty nie wystarczają, ponieważ typ wykonywanego zawodu oraz warunki zewnętrzne mogą być wyjątkowo trudne. Kiedy poszukuje się więc odpowiedniego obuwia do pracy, niezależnie jaka ona jest, najlepszym rozwiązaniem będzie zainwestowanie w profesjonalne, robocze i ochronne trzewiki. Warto przyjrzeć się ich podstawowym funkcjom i zaletom, by zrozumieć, dlaczego są one tak ważne w codziennej pracy.

Trzewiki robocze - po pierwsze, wygoda i komfort podczas pracy

Na wstępie należy koniecznie zwrócić uwagę na fakt, że pierwszą i fundamentalną funkcją obuwia roboczego jest przede wszystkim zapewnienie użytkownikowi wygody podczas wykonywania swoich obowiązków. Komfortowy but to podstawa, zwłaszcza kiedy warunki zewnętrzne nie sprzyjają. Dzięki idealnie dobranym butom przeznaczonym specjalnie do pracy, unikniemy niepotrzebnego dyskomfortu oraz nerwów. To sprawi, że nasze działania z pewnością będą bardziej wydajne, a większość pracodawców zwraca na to przecież uwagę. Należy zaznaczyć też, że tego rodzaju trzewiki robocze cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem i uznaniem niejednego klienta. Pracownicy wielu firm niezwykle chwalą je właśnie za prawdziwą wygodę na co dzień. 

Trzewiki ochronne - po drugie, ochrona i bezpieczeństwo 

W drugiej kolejności nie wolno zapomnieć o drugiej, szalenie istotnej kwestii, jaką jest ochrona stopy i zabezpieczenie jej przed ewentualnymi, niebezpiecznymi wydarzeniami, na przykład jakimiś uszkodzeniami mechanicznymi. Mocny, trwały materiał najwyższej jakości, z którego produkowane są trzewiki ochronne jest gwarantem odpowiedniej ochrony w pracy. Jest to wyjątkowo ważna przede wszystkim podczas prac na budowach czy w innych tego typu miejscach. Pamiętajmy, że stopy dosyć często są narażone i nie raz ulegają wypadkom. Zatem dzięki fachowemu obuwiu roboczemu można uniknąć nieprzyjemnych wydarzeń w miejscu pracy.