Kategorie

Buty gumowe i pcv 90 Produkty

największych ich atutów jest podwyższona wytrzymałość oraz lekkość. W związku z tym, z takich butów korzysta się w wielu zakładach pracy, ale też na świeżym powietrzu. Robocze buty z PCV posiadają dodatkowe wkładki, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort użytkowania. Chronią robotników przed brudem, wilgocią czy też nadmiarem wody. Pełnią także funkcję ochronną, dlatego zabezpieczają przed rozmaitymi urazami.

Robocze buty gumowe - doskonała przyczepność do podłoża

Prezentowane buty robocze cechują się doskonałą przyczepnością do podłoża, a to wszystko ze względu na obecność urzeźbionej podeszwy. Buty można zakupić w różnych wersjach kolorystycznych, dobierając je m.in. do swojego stroju roboczego. W taki sposób można się przygotować do realizowania poszczególnych obowiązków zawodowych. Robocze buty gumowe spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i jakości. Sprawdzą się w wielu zakładach pracy i zaskoczą odbiorców swoją wydajnością oraz długą żywotnością. Buty nie są podatne na uszkodzenia, radzą sobie z negatywnymi warunkami pogodowymi i czynnikami zewnętrznymi. Można je nosić praktycznie przez cały rok, dlatego warto docenić ich uniwersalność.

Robocze buty z PCV - wygodne zakładanie oraz ściąganie

Robocze buty z PCV zapewniają użytkownikom wygodne zakładanie oraz ściąganie. Nikomu nie przysporzy to większych trudności. Buty są całkowicie wodoodporne, a oprócz tego posiadają optymalny przegub. Nadają się także do wykonywania prac ogrodowych czy też działkowych, dlatego jeśli ktoś potrzebuje dla siebie wszechstronnych butów, taka propozycja będzie dla niego odpowiednim wyborem. Obuwie jest odporne na zalania oraz szkodliwe działanie rozpuszczalników. Na uwagę zasługuje również antypoślizgowa podeszwa. To bezpieczne obuwie, dzięki któremu podczas wykonywania pracy można poczuć się pewnie. Materiał, z którego są wykonane jest przyjemny w dotyku. Buty nie wywołują żadnych obtarć oraz podrażnień ciała.