Kategorie

RĘKAWICE ROBOCZE

496 Produkty

Wykonywanie rozmaitych obowiązków zawodowych wymaga odpowiedniego zabezpieczenia oraz zachowania higieny pracy. Dlatego bardzo często pracownicy muszą być zaopatrzeni w odpowiednią odzież roboczą, a także akcesoria. Do nich zaliczają się również szeroko pojęte rękawice robocze. Dzięki nim możliwa jest doskonała ochrona dłoni, które podczas wielogodzinnego wykonywania różnych czynności, narażone są na wiele niesprzyjających czynników. W naszej ofercie znajdą Państwo rękawiczki ochronne, które są przeznaczone dla pracowników wypełniających swoje zadania w wyjątkowo niekorzystnym środowisku pracy, jak i również dla osób potrzebujących dodatkowej ochrony dla rąk w życiu codziennym.

Rękawice robocze - szeroki wybór ochrony

W naszym sklepie internetowym mogą Państwo zamówić rękawiczki robocze, które będą dopasowane do poszczególnych czynników, a także miejsc pracy. Do nich zaliczają się między innymi rękawice gumowe, ocieplane i termoodporne, mechaniczne, antyprzecięciowe, elektroizolacyjne oraz antywibracyjne. Ponadto rękawice są dostosowane rozmiarami do każdej wielkości dłoni. Dzięki czemu zachowane są komfort i wygoda podczas noszenia, a także w czasie wykonywania codziennych obowiązków. Na uwagę zasługują również ocieplane rękawice, doskonale zdające egzamin w pracy przy ujemnych temperaturach. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z konkretnymi modelami rękawic, dzięki czemu bez problemu można dopasować konkretne właściwości do poszczególnych potrzeb pracowników.

Rękawice ochronne - najwyższa jakość materiałów

Wszystkie dostępne w naszym sklepie rękawice ochronne uszyte zostały wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Wśród nich wymienia się między innymi dzianinę bawełnianą ze sporą domieszką poliestru. To właśnie dzięki temu rękawice zachowują swoją rozciągliwość, a jednocześnie są nadal przewiewne dla skóry. Liczne modele posiadają wzmocnienia z PCV w postaci specjalnych nakropień. Jest to dodatkowy element przyczyniający się do lepszego i pewniejszego chwytania różnych przedmiotów, zwłaszcza cechujących się wysoką wagą. Dużą popularnością cieszą się także rękawice gumowe flokowane, które są wyprodukowane wyłącznie z naturalnego kauczuku. W ten sposób stanowią doskonałą ochronę dla dłoni, jednocześnie nie przyczyniając się do powstawania żadnych alergii oraz podrażnień skórnych. Każda para rękawic roboczych posiada dodatkowe wzmocnienia, dzięki czemu są one jeszcze wytrzymalsze oraz odporniejsze przy narażeniu na niesprzyjające czynniki.

Rękawice robocze na każdą pogodę

Rękawice przeznaczone dla pracowników sprawdzą się podczas pracy w różnorodnych warunkach pogodowych oraz w przypadku wykonywania obowiązków na zewnątrz lub też w zakładach pracy, w których panują ujemne temperatury. Są to różnego rodzaju chłodnie, a także pozostałe zakłady przemysłowe i spożywcze. Oprócz tego, do tej grupy rękawic zaliczają się modele termoaktywne, przez co znajdują one zastosowanie w środowisku pracy, w którym panują bardzo wysokie temperatury. Rękawice ocieplane oraz termoaktywne najczęściej uszyte są z trwałych materiałów wyściełanych miękkimi i przyjemnymi w dotyku poszewkami wykonanymi z kożuszka bądź wkładki Thinsulate.

Rękawice specjalistyczne

W niektórych miejscach pracy wymagana jest specjalistyczna ochrona, a także zabezpieczenie na najwyższym poziomie, dlatego sprawdzą się w takich sytuacjach rękawice do zadań specjalnych. Do nich zaliczają się między innymi rękawice antyprzecięciowe, powleczone wytrzymałym poliuretanem, a także wykonane z mieszanki wytrzymałych materiałów takich jak włókno szklane, HDPE, spandex, czy też poliester. Rękawice antyprzecięciowe wykazują się bardzo wysoką odpornością na ścieranie, przebicie, a także na przedarcie. Do grupy rękawic o specjalistycznym przeznaczeniu zaliczają się także rękawice elektroizolacyjne. Dzięki temu osoby zyskują bardzo dobrą ochronę przed porażeniem elektrycznym rąk. Zaleca się, aby zakładać rękawice elektroizolacyjne w miejscach pracy, w których możliwe jest wystąpienie maksymalnego napięcia do 30 kV. Wszystkie robocze rękawice udostępniamy w naszym sklepie w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.