Kategorie

RĘKAWICE ROBOCZE

493 Produkty

Bezpieczeństwo i higiena pracy są dziś bardzo poważnie traktowane przez pracodawców rozmaitych branż. Przejawem tej odpowiedzialności jest troska o zapewnienie pracownikom jak najlepszych warunków pracy, w tym zapewnienie odzieży roboczej gwarantującej komfort, efektywność i ochronę. W asortymencie firm zajmujących się sprzedażą odzieży roboczej nie może więc zabraknąć rękawic ochronnych i takie właśnie ma do zaoferowania nasza firma.

Rękawice robocze są gwarancją bezpieczeństwa dla pracowników fizycznych, podejmujących każdego dnia wyzwania, do realizacji których niezbędne są sprawne i zdrowe dłonie. By tę sprawność zachować, należy pamiętać o należytej ochronie rąk. Odpowiedzią na takie wymagania są właśnie najwyższej jakości rękawice robocze dostępne w rozmaitych rozmiarach i kolorach, ale przede wszystkim dostosowane do specyfiki i warunków pracy.

Ciepłe zimowe rękawice robocze dzięki warstwie ocieplenia

Ciepłe rękawice robocze są sposobem na ekstremalne warunki pogodowe, gdyż praca w niskich temperaturach jest ogromnym wyzwaniem dla rąk. Przesuszenie skóry, zaczerwienienie, swędzenie czy pieczenie wywołane odmrożeniami mogą skutecznie spowolnić a nawet uniemożliwiać efektywne wykonywanie obowiązków, mogą też być niebezpieczne dla zdrowia pracownika. Najlepszym zabezpieczeniem przed niskimi temperaturami są oczywiście ocieplane rękawice robocze wykonane z najlepszej jakości materiałów - polaru, bawełny lub frotte. Dodatkowym atutem zimowych rękawic ochronnych są ocieplenia wykonane z kożuszka lub wkładki Thinsulate.

Wodoszczelne (nieprzemakalne) rękawice robocze

Producenci odzieży ochronnej znaleźli także sposób na wilgoć - są to wodoszczelne rękawice robocze niezastąpione w sytuacji kiedy pracownicy są narażeni na długotrwały kontakt z wodą. Odpowiedzią na takie warunki mogą być nieprzemakalne rękawice robocze wykonane z bardzo nowoczesnych, trwałych i wodoodpornych tkanin.

Mimo grubszego materiału zapewniającego komfort pracy w niskich temperaturach, zimowe oraz wodoszczelne rękawice ochronne nie ograniczają ruchów i pozwalają na efektywną i precyzyjną pracę, a tym samym dają zadowolenie i satysfakcję.

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo całą gamę rękawic roboczych i ochronnych. Najbardziej popularne kategorie rękawic to rękawice powlekane, rękawice gumowe,rękawice wzmacniane skórą, rękawice ocieplane i termoodporne, rękawice antyprzecięciowe, rękawice mechaniczne. Posiadamy w ofercie rękawice większości uznanych na świecie producentów. Zaopatrujemy firmy z różnych branż min. budowlanej,spożywczej, kosmetycznej, przemysłu stalowego każda ta branża wymaga innych produktów które jesteśmy w stanie dla nich dobrać w celu zapewnienia najlepszej ochrony pracowników.

Wszystkie rękawice ochronne znajdujące się w naszej ofercie posiadają niezbędne certyfikaty.