Kategorie

BUTY ROBOCZE

958 Produkty

W naszej ofercie znaleźć mogą Państwo buty znanych i cenionych marek, które cechują się wysoką jakością wykonania oraz ciekawym designem dopasowanym do indywidualnych potrzeb klientów. Co ważne, wszystkie oferowane przez nas produkty mają certyfikaty, które potwierdzają ich najwyższą jakość i bezpieczeństwo użytkowania.

Obuwie robocze

W naszej ofercie znaleźć można buty dosłownie we wszystkich kategoriach, uwzględniają wysokiej jakości buty z podnoskiem, czy bez podnoska o klasie O. Dostępne są także warianty wraz z wkładką antyprzebiciową w klasie S3 lub S1P oraz produkty z wkładkami antyelektrostatycznymi. Dzięki antypoślizgowym podeszwą zapewniają one bezpieczeństwo oraz komfort, jakie oczekuje pracownik.

Rodzaje obuwia ochronnego

W naszym sklepie oprócz towaru najwyższej jakości otrzymają Państwo ogromne jego zróżnicowanie. Buty robocze męskie zakupić można oczywiście w wielu rozmiarach tak, aby stopa przez cały dzień miała dobre warunki to utrzymywania całego ciała. Dzięki temu nie powstają otarcia. Buty robocze męskie dostępne są w wielu różnych wariantach, takich jak trzewiki, półbuty czy buty gumowe. Buty robocze letnie to oczywiście sandały i pół sandały, natomiast obuwie robocze zimowe to bytu ocieplane, zapewniające doskonały komfort termiczny. To tak zwane buty robocze ocieplane. Buty robocze z blachą chronią natomiast powierzchnię stopy przed zmiażdżeniem spowodowanym upadkiem ciężkiego przedmiotu. To gwarancja bezpieczeństwa. Oczywiście w ofercie znajduje się także obuwie robocze z podnoskiem i buty robocze bez podnoska, dlatego każdy bez wątpienia znajdzie coś dla siebie.

Buty robocze - dostępne marki

Staramy się budować stałą i przyjazną współpracę. Sprzedajemy buty robocze różnych marek min. PPO, Demar, REIS, Portwest, Cerva, Delta Plus które starają się sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom klientów. Marki te cechuje wieloletni udział na rynku oraz solidność. Obuwie robocze powinno przede wszystkim chronić stopę i zapewniać komfort podczas całego dnia w pracy. To bardzo ważne dla jakości pracy oraz dla zachowania zdrowia.