Kategorie

Filtruj produkty

Rozmiar

ODZIEŻ ODBLASKOWA 

Produkty dostępne w tej kategorii sprawdzą się wszędzie tam, gdzie ważna jest widoczność. Odzież odblaskowa to stały element w garderobie drogowców, pracowników porządkowych, pracowników pogotowia, policjantów. Pamiętajmy, że obowiązek noszenia odblasków dotyczy również pieszych, którzy poruszają się po zmroku po terenie niezabudowanym. Odpowied...

Produkty dostępne w tej kategorii sprawdzą się wszędzie tam, gdzie ważna jest widoczność. Odzież odblaskowa to stały element w garderobie drogowców, pracowników porządkowych, pracowników pogotowia, policjantów. Pamiętajmy, że obowiązek noszenia odblasków dotyczy również pieszych, którzy poruszają się po zmroku po terenie niezabudowanym. Odpowiedniego oznaczenia wymaga także przemarsz kolumn pieszych. Kamizelka odblaskowa powinna również znaleźć się w wyposażeniu kierowców, którzy przewożą niebezpieczne ładunki. W naszej ofercie znajdują się różne warianty odzieży odblaskowej i ostrzegawczej – kamizelki, kurtki, koszulki, szelki, komplety i wiele innych. Posiadamy kamizelki odblaskowe dla dzieci, kamizelki trudnopalne oraz chłodzące, a także odzież ocieplaną.

Pokaż więcej

Podkategorie

 • KAMIZELKI
  KAMIZELKI

  Kamizelki odblaskowe opracowano z myślą o trudnych warunkach ruchu ulicznego. Korzystają z nich służby publiczne oraz osoby zatrudnione na placach budowy. Zwiększają bezpieczeństwo dzieci, a także rowerzystów i biegaczy.

  Kamizelki odblaskowe na cały rok

  Przewiewna kamizelka odblaskowa sprawdza się w ciepłe dni. Wykonana z siateczki pozwala skórze oddychać i zwiększa komfort użytkownika. Podczas upałów warto skorzystać z produktów najnowszej generacji, a mianowicie kamizelek chłodzących. Zapewniają bezpieczeństwo oraz przyjemny chłód przez osiem godzin po zamoczeniu w wodzie. Ciekawą alternatywą do zastosowania w różnych warunkach atmosferycznych są szelki ostrzegawcze. Jesienią i zimą w pracy na zewnątrz przydają się ocieplane kamizelki odblaskowe. Wybrane modele mają odczepiane rękawy i zapewniają ochronę nerek.

  Kamizelki ostrzegawcze z dodatkami

  Wśród kamizelek odblaskowych znajdują się proste, cienkie modele z siateczki, a także rozbudowane projekty, wyposażone w liczne udogodnienia. Do najchętniej wybieranych należą kamizelki ostrzegawcze dla dorosłych, z kieszeniami, na zamek błyskawiczny. Ten ostatni czasami zastępowany jest rzepami. Takie rozwiązanie sprawdza się zwłaszcza w produktach dla dzieci. Jeżeli w miejscu pracy są wymagane identyfikatory, przydadzą się kamizelki ostrzegawcze ze specjalną kieszenią na dokumenty. W ocieplanych modelach jest kilka kieszeni o różnej wielkości.

  Wysokiej jakości kamizelki ostrzegawcze dla dorosłych

  Kamizelki dostępne w sklepie Ferpol spełniają zalecenia i normy, regulujące produkcję odzieży roboczej. Do ich wykonania użyto wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe nawet przy częstym noszeniu oraz wielokrotnym praniu. W zależności od modelu wykorzystano wyłącznie tworzywa sztuczne lub uzupełniono je bawełną. Kamizelki występują w wielu kolorach, głównie wybierany jest żółty i pomarańczowy. W ofercie znajdują się specjalistyczne ubrania ostrzegawcze, zabezpieczone między innymi przed wplątaniem materiału w urządzenie.

 • KURTKI
  KURTKI

  Robocza kurtka odblaskowa musi być wykonana z wysokiej jakości materiałów. Tkanin, które sprawdzą się w nawet najtrudniejszych warunkach. W ofercie znajdują się różne kroje kurtek w wielu rozmiarach. Do najchętniej wybieranych należą produkty wielosezonowe, kurtki odblaskowe z odpinanymi rękawami oraz modele typu bomber.

  Męskie kurtki odblaskowe na różne pory roku

  Robocze kurtki odblaskowe występują w trzech podstawowych odmianach. Modele przeznaczone na sezon wiosenno-letni nie wymagają podszewki. Powstają na bazie tworzyw sztucznych i zapewniają dobrą ochronę przed deszczem. Nowoczesne tkaniny umożliwiają też odprowadzanie wilgoci. Drugim rodzajem są ocieplane męskie kurtki odblaskowe. Przyjemna w dotyku wewnętrzna warstwa chroni przed wychłodzeniem, a wysoka gramatura materiału zapewnia trwałość. Ubrania robocze wymagają częstego prania i są narażone na działanie czynników mechanicznych. Muszą być zatem wykonane z wytrzymałych tkanin. Ostatnią podkategorią są kurtki wielosezonowe, stosowane między innymi jako letnia kurtka odblaskowa czy polarowa kamizelka.

  Odblaskowe kurtki nie tylko do pracy

  Poprawa widoczności jest wskazana także w czasie wolnym. Kurtka cała odblaskowa przydaje się podczas spaceru po lesie czy nieoświetlonym poboczu. To produkt polecany dla kierowców, nie tylko zawodowych. Coraz częściej korzystają z niego ćwiczący na świeżym powietrzu. Doskonałym pomysłem są kurtki odblaskowe na rower, powinni mieć je na sobie uprawiający nordic walking po zapadnięciu zmierzchu. Miłośników joggingu nie trzeba przekonywać, jak ważne jest bezpieczeństwo. Podczas porannego treningu, kurtka odblaskowa do biegania jest czymś oczywistym. Zimą przyda się grubszy model, latem przed deszczem ochroni tkanina softshell.

  Wybierając kurtki bhp odblaskowe, należy dopasować do je warunków pracy, czynników atmosferycznych, a najlepiej także do sylwetki. Jeżeli chodzi o krój męskie kurtki odblaskowe najczęściej występują w prostym kształcie. Alternatywą jest model bomber. Znaczenie mają również praktycznie rozmieszczone kieszenie oraz wygodne klejone szwy.

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Suma

Cena zawiera podatek

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki