Kategorie

Filtruj produkty

Rozmiar

Spodnie 

Niezależnie od wykonywanej pracy, wygodne i funkcjonalne spodnie robocze to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu pracowników. W naszym sklepie znajdują się spodnie robocze zróżnicowane pod względem fasonu, materiału i gramatury, koloru oraz możliwości zastosowania.

Spodnie robocze

Oferujemy odzież dla pracowników różnych profesji: montażystów, mechaników, budowlańców, piekarzy itp. Krótkie spodnie robocze są idealne do pracy w ciepłe dni, zapewniając doskonałą wentylację i wygodę. Dodatkowym atutem jest duża ilość kieszeni. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór długich spodni roboczych i ochronnych – zapinanych na pas, ogrodniczek i wariantów ocieplanych. Nasze produkty pochodzą od znanych i renomowanych producentów odzieży roboczej. Wyróżniają się doskonałą jakością oraz wytrzymałością.

Podkategorie

  • Spodnie do pasa
    Spodnie do pasa

    W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości spodnie robocze do pasa, wykonane z najbardziej wytrzymałych i odpornych materiałów. Produkty, które oferujemy pochodzą od cenionych producentów profesjonalnej odzieży ochronnej i roboczej. Posiadamy spodnie dla pracowników przemysłu spożywczego, branży kosmetycznej i medycznej. W naszej ofercie znajdują się także spodnie ze specjalnymi wzmocnieniami w obszarze kolan, bojówki, spodnie z licznymi kieszeniami. Wyjątkową wytrzymałość na przetarcia zapewniają wzmocnienia z Cordury, zastosowane w niektórych modelach. Posiadamy również spodnie o specjalnych właściwościach takich jak wodoodporność, wiatroszczelność lub ochronę przednią przed piłą łańcuchową. Wiele z oferowanych przez nas modeli może być stosowanych zarówno zimą jak i latem.

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Suma

Cena zawiera podatek

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki