Kategorie

OGRODNICZKI ROBOCZE

180 Produkty

Oferta sklepu ferpol.pl została skonstruowana w taki sposób, by korzystające z niej osoby mogły pozyskać w jednym miejscu potrzebne im ubrania robocze. Jeżeli więc w Twoim miejscu zatrudnienia wymagane są np. spodnie ochronne ogrodniczki, dzięki nam dokonasz ich zakupu w dowolnej chwili i w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj więc i osobiście przekonaj się o ich przydatności podczas wykonywania różnego rodzaju prac, wysokiej jakości wykonania i komforcie, który są w stanie zagwarantować osobom z nich korzystającym.

Spodnie ogrodniczki dla ogrodników i nie tylko

Spodnie ogrodniczki z naszej oferty, jak sama ich nazwa wskazuje, są dedykowane przede wszystkim osobom wykonującym swoje codzienne obowiązki w ogrodzie i na innego rodzaju terenach zielonych. Nie od dziś jednak wiadomo, że tego typu odzież ochronna sprawdza się równie dobrze w przypadku przedstawicieli wielu innych zawodów. Mamy tu na myśli m.in. budowlańców, elektryków oraz wielu innych. Posiadając spodnie robocze ogrodniczki na sobie, można poczuć się nie tylko odpowiednio zabezpieczonym przed kontaktem z niepożądanymi substancjami czy narzędziami, ale też w pełni wygodnie. Posiadają bowiem szelki, dzięki którym nie ześlizgują się z ciała niezależnie od rodzaju sylwetki czy charakteru wykonywanych prac. Ponadto męskie, jak i damskie spodnie ogrodniczki posiadają praktycznie kieszenie, a ich krój sprawia, że są w stanie odpowiednio ochronić większość ciała swoich użytkowników i użytkowniczek zwłaszcza podczas wykonywania brudzących czynności, jak np. malowanie ścian. Poza tym bardzo dobrze sprawdzają się praktycznie w każdych warunkach pogodowych, pozwalając korzystać z nich o dowolnej porze roku.

Męskie oraz damskie spodnie ogrodniczki z solidnymi szwami i regulowanymi szelkami

Proponowane przez nas spodnie ogrodniczki można pozyskać w różnych rozmiarach i kolorach, a także odpowiadającej Klientom liczbie sztuk. Wykonane zostały z takich materiałów jak bawełna i poliester, gwarantujących im wysoki poziom wytrzymałości, ale też odpowiednie układanie się na każdego typu sylwetce. Warto pamiętać również o tym, że oferowana w tym miejscu odzież może być bez przeszkód regularnie prana ręcznie lub w pralce, a korzystać niej można praktycznie o dowolnej porze roku i niezależnie od tego, gdzie wykonywane są poszczególne prace – w pomieszczeniu czy na zewnątrz budynku. Nasze spodnie robocze ogrodniczki posiadają solidne szwy, regulowane szelki i zróżnicowaną liczbę kieszeni, w wyniku czego każda osoba staje przed szansą pozyskania dokładnie takiego ubrania, jakiego potrzebuje w swoim miejscu zatrudnienia. Osobom pracującym również w godzinach wieczornych i nocnych szczególnie polecamy natomiast odblaskowe damskie i męskie spodnie ogrodniczki, wpływające pozytywnie na widoczność ich użytkowników, co może okazać się kluczowe w sytuacjach niosących za sobą ryzyko zagrożenia dla życia lub zdrowia.

Personalizowane spodnie ochronne ogrodniczki do zamówienia na ferpol.pl

Zachęcając wszystkich do skorzystania z oferty sklepu ferpol.pl, należy przypomnieć, że swoim Klientom proponujemy spodnie ochronne ogrodniczki również z możliwością personalizacji. Wykorzystując najpopularniejsze metody nadruku, jesteśmy w stanie umieścić na nich np. logo oraz nazwę firmy, aby w ten sposób zyskała dodatkową reklamę. Skorzystanie z usług, które świadczymy, to również gwarancja otrzymania odzieży spełniającej wszelkie wymogi, jeśli chodzi o spodnie ochronne ogrodniczki, a także wszystkie pozostałe ubrania przez nas dystrybuowane. Dokonując ich zakupu, możesz być zatem pewien pozyskania produktów wysokiej jakości i możliwych do zastosowania w miejscach, gdzie przestrzeganie zasad BHP jest szczególnie istotne. Bez względu więc na to, czy dokonujesz ich zakupu z myślą o sobie, czy swoich pracownikach, na pewno będziesz zadowolony ze skorzystania z usług ferpol.pl – sklepu od dawna dostarczającego spodnie robocze ogrodniczki i wiele innych artykułów odzieżowych, dostosowanych do korzystania z nich w nawet najbardziej wymagających warunkach. 

Spodnie robocze ogrodniczki to bardzo wygodna i komfortowa odzież dla pracowników, która dzięki wykonaniu z wysokiej klasy materiałów odznacza się długą żywotnością. Co więcej, w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szereg modeli dostosowanych do potrzeb specjalistycznych zawodów. Z łatwością można u nas zamówić męskie i damskie spodnie ogrodniczki przeznaczone dla budowlańców, monterów, mechaników, elektryków i spawaczy, a także ogrodników.

Spodnie ogrodniczki dla wygody i bezpieczeństwa w czasie pracy

Odpowiednio dopasowane spodnie ogrodniczki pozwalają na dużą swobodę wykonywania codziennych zadań. Warto również podkreślić, że w naszym sklepie oferujemy odzież roboczą, która spełnia odpowiednie normy PN-EN 340 i wiele innych, dlatego sprawdzi się ona doskonale jako wyposażenie każdego pracownika Państwa firmy. Wygodne spodnie ogrodniczki są wykonywane z takich materiałów jak bawełna i poliester. W konsekwencji odznaczają się dużą wytrzymałością i dobrze dopasowują się do sylwetki. Ponadto wiele dostępnych w naszym sklepie modeli ma dodatkowe wzmocnienia, które skutecznie chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Nowoczesny design dostosowany do potrzeb pracowników

Spodnie robocze ogrodniczki zapewniają doskonałą ochronę w czasie pracy. Zostały zaprojektowane tak, aby każdy ze specjalistów miał możliwość szybkiego dostępu do najważniejszych narzędzi. Wygodne zapinane lub otwarte kieszenie na nogawkach pozwalają przechowywać drobne przedmioty. Co więcej, większość modeli spodni roboczych ogrodniczek ma specjalne kieszenie na długopisy oraz służbowy telefon. Dla dodatkowej ochrony można także zamontować nakolanniki w kieszeniach na przodach nogawek.

W naszym sklepie oferujemy specjalistyczną odzież roboczą, która za sprawą swojego designu świetnie się układa i wygląda profesjonalnie. Oferujemy także możliwość umieszczenia na odzieży logo oraz nazwy marki Państwa firmy, dzięki czemu spodnie ogrodniczki będą wizytówką prowadzonej działalności. Dobrze dopasowana do każdego pracownika odzież BHP pozwoli zachować bezpieczeństwo w miejscu pracy i estetyczny wygląd zatrudnionego zespołu.