Kategorie

Zapracowana kobieta potrzebuje odzieży wygodnej i trwałej. Dobrej jakości spodnie są podstawą każdego zestawu do pracy. Uzupełnia się je koszulką, bluzą czy kurtką. Powinny być odporne na przetarcia, dobrze znosić częste pranie oraz pracę w różnych warunkach. Wśród dostępnych modeli dominują spodnie uszyte z bawełny i poliestru. Z takiego połączenia powstaje tkanina wytrzymała oraz przyjazna dla skóry. A damskie spodnie robocze szare uszyte w technologii HTF wykazują dodatkowo zwiększoną odporność na zabrudzenie smarami czy olejami.

Damskie spodnie robocze szare i nie tylko

W niektórych miejscach pracy wymagana jest profesjonalna odzież robocza. Zatrudnione tam panie mają jednak pewną dowolność w kwestii doboru swojego ubrania. Mogą na przykład zdecydować się na czerwone spodnie robocze damskie, sięgnąć po granatowe ogrodniczki czy błękitne spodnie w 100% uszyte z naturalnej bawełny. Do wyboru są przeróżne kroje, choć najwięcej użytkowniczek decyduje się na praktyczne spodnie do pasa z zamkiem błyskawicznym. Alternatywą dla szukających czegoś maksymalnie komfortowego będzie natomiast model z ukośnie skrojonym pasem. Ciekawym rozwiązaniem są też klasyczne ogrodniczki z regulowanymi szelkami.

Białe spodnie robocze damskie nie tylko do służby zdrowia

Białe spodnie to klasyka wśród damskiej odzieży roboczej. Noszone są głównie przez pracownice służy zdrowia, sprawdzają się też w laboratoriach oraz na halach produkcyjnych. Z powodzeniem można je nosić w zakładach spożywczych oraz zajmujących się nowoczesnymi technologiami. Białe spodnie robocze damskie pasują do wszystkich kolorów, można je zatem łączyć z każdą firmową koszulką. Są eleganckie i ponadczasowe, czym przekonują do siebie panie, ceniące sobie stylowy ubiór.
Charakter wykonywanych na co dzień obowiązków decyduje o doborze odzieży roboczej. Ferpol posiada w ofercie cienkie spodnie damskie, a także wytrzymałe modele z licznymi kieszeniami i miejscem na nakolanniki. Zróżnicowana rozmiarówka i szeroka paleta kolorów gwarantują znalezienie egzemplarza w sam raz dla siebie.