Kategorie

Filtruj produkty

ANTYELEKTROSTATYCZNA 

Odzież antyelektrostatyczna jest przeznaczona dla osób pracujących w warunkach zagrożenia wybuchem. Tam nawet niewielki ładunek elektrostatyczny może być groźny. Pracodawcy powinni zatem wyposażyć podwładnych w ubrania ochronne, spełniające wyśrubowane normy bezpieczeństwa. Ferpol oferuje różnorodne modele odzieży ochronnej, uszytej z tkanin tru...

Odzież antyelektrostatyczna jest przeznaczona dla osób pracujących w warunkach zagrożenia wybuchem. Tam nawet niewielki ładunek elektrostatyczny może być groźny. Pracodawcy powinni zatem wyposażyć podwładnych w ubrania ochronne, spełniające wyśrubowane normy bezpieczeństwa. Ferpol oferuje różnorodne modele odzieży ochronnej, uszytej z tkanin trudnopalnych i ułatwiających odprowadzanie ładunków elektrostatycznych. Ubrania są do nabycia w wielu rozmiarach i kolorach.

Odzież antyelektrostatyczna, w którą warto inwestować

Z ubrań antyelektrostatycznych korzysta się w specyficznych warunkach pracy. Głównie w miejscach przechowywania substancji palnych w znacznych stężeniach. Odzież antyelektrostatyczna jest wówczas niezbędnym środkiem bezpieczeństwa. W ofercie sklepu do nabycia są wszystkie niezbędne elementy wyposażenia pracownika. Poczynając od bielizny, a kończąc na kurtkach i ubraniach z elementami odblaskowymi. W odzież antyelektrostatyczną opłaca się inwestować, ponieważ zapewnia bezpieczeństwo pracowników, poprawiając przy okazji ich wydajność. Przemyślane kroje i wysokiej jakości materiały nie krępują ruchów, zapewniają optymalny przepływ powietrza, a jednocześnie są trudnopalne i przeciwdziałają gromadzeniu się ładunków antyelektrostatycznych.

Odzież elektrostatyczna w zestawach

Pracowników wykonujących obowiązki przy użyciu prądu elektrycznego trzeba wyposażyć w odpowiednią odzież. Ferpol w ramach pełnej ochrony proponuje zestawy ubrań, rozpraszających ładunki elektrostatyczne. W ich skład wchodzą bluzy ze spodniami do pasa lub z ogrodniczkami. Na chłodniejsze dni przydadzą się kalesony, ewentualnie trudnopalne szorty antyelektrostatyczne. Wykonujących obowiązki na zewnątrz chroni ocieplana odzież elektrostatyczna. Zaliczane są do niej kombinezony, kurtki i spodnie uszyte z mieszanki poliestru, bawełny i nici antystatycznej.
Do pracy w wymagających warunkach przydadzą się trudnopalne skarpety i kominiarki. Ofertę uzupełniają kamizelki ostrzegawcze. Wyposażenie pracownika powinno być kompletne, tylko wówczas odzież antyelektrostatyczna spełni swoją rolę.

Pokaż więcej

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Suma

Cena zawiera podatek

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki