Kategorie

OBUWIE

35 Produkty

Profesjonalne obuwie zapewnia komfort i bezpieczeństwo, podczas wykonywania obowiązków służbowych. Szeroka oferta pozwala dopasować je do indywidualnych potrzeb oraz warunków pracy. Białe buty robocze noszą przedstawiciele różnych zawodów, są wymagane w branży medycznej i spożywczej. Łatwo utrzymać je w czystości. Zostały wykonane z materiałów o właściwościach antybakteryjnych, dobrze znoszących regularne pranie. Obuwie w tym kolorze pasuje do odzieży noszonej przez pracowników placówek ochrony zdrowia, a także kuchni czy przetwórni żywności.

Obuwie HACCP, czyli ochrona dopasowana do potrzeb

Buty spełniające wymogi HACCP to jeden z fundamentów tworzenia bezpiecznego środowiska pracy. W zależności od specyfiki konkretnej działalności, określa się potencjalne zagrożenia oraz sposoby przeciwdziałania im. Do tych ostatnich należy wybór odpowiednich butów, chroniących stopy pracowników w możliwie największym stopniu. Takie obuwie podnosi komfort noszenia poprzez absorbcję energii w pięcie i zastosowanie dwóch rodzajów podeszwy. Wewnętrza powstaje na bazie miękkiego materiału, twardszy stosowany jest w produkcji zewnętrznej części buta. Lekkie modele tworzy się z myślą o osobach, spędzających większość dniach na nogach. Cholewka z mikrofibry jest wytrzymała, więc buty do przemysłu mięsnego posłużą długo, nawet przy codziennym wielogodzinnym użyciu. Dodatkowo do wyboru są między innymi klapki z wymiennymi wkładkami, antypoślizgowe sandały czy wysokie bezpieczne obuwie HACCP.

Białe buty robocze z dodatkowymi ułatwieniami

W miejscach o podwyższonych standardach higienicznych sprawdzą się buty, odporne na wielokrotne pranie. Najlepiej uzupełnione wyściółką o przeciwpotnych, przeciwgrzybicznych i przeciwbakteryjnych właściwościach. W zakładach o podwyższonym ryzyku wybuchu wskazane jest zastosowanie obuwia antyelektrostatycznego. W białe buty antypoślizgowe i wodoodporne należy wyposażyć pracowników, wykonujących obowiązki w warunkach wysokiej wilgotności. Wygodne modele w uniwersalnym kolorze znajdują zastosowanie także w branży usługowej