Kategorie

Osłony twarzy

41 Produkty

Codzienne potencjalnie niebezpieczne aktywności, takie jak praca zawodowa czy zajęcia wykonywane w wolnym czasie bezwzględnie nie mogą kończyć się kontuzjami, czy innymi urazami. Mając na uwadze tę oczywistość, w ofercie firmy Ferpol znajduje się gama produktów chroniących w trakcie pracy między innymi twarz, będącą wizytówką każdego człowieka.

Spawacze oraz reprezentanci zawodów, gdzie pracownik ma bezpośredni kontakt z ogniem lub narażony jest na skutki wysokiej temperatury znajdą w ofercie osłony i przyłbice spawalnicze, jak również kaptury niepalne z osłoną.

Praca z kosa spalinową wymaga (oprócz posiadania kombinezonu) również ochrony twarzy poprzez stosowanie osłon, zwłaszcza takich, które w zestawie posiadają nauszniki wygłuszające.

Leśnicy i osoby wykonujące mniej drastyczne zadania techniczne i budowlane (stolarze, drwale) znajda tu siatkowe osłony twarzy czy osłony z kaskiem.

Oprócz kompletnych artykułów zakładka z osłonami twarzy zawiera także elementy wyposażenia, takie jak szybki gotowe do montażu czy wymienne siatki.

Produkty dystrybuowane przez Ferpol są akcesoriami uniwersalnymi (i można je swobodnie regulowane) lub dostępne są w kilku wariantach rozmiaru, uzupełnianych na bieżąco. Możliwość wybory pozwala na profesjonalny dobór wyposażenia. Na jakość pracy wpływa komfort noszenia potrzebnego osprzętu, o czym również należy pamiętać, kompletując ubranie robocze.

Gwarancją bezpiecznego użytkowania osłony na twarz (poza spełnieniem warunku, jakim jest poprawne założenie) jest jego jakość. Produkty oferowane przez firmę Ferpol wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, takich jak odporny na wysokie temperatury triacetat, trwały poliuretan, reslen eliminujący obecność szkodliwych gazów, które wydzielają się podczas pracy spawarką lub poliamid nieprzewodzący prądu.

Każdy z produktów dostępnych na stronie spełnia normy EN regulujące przydatność sprzętu do pracy, co daje pewność, że wykonywanie prac w osłonach faktycznie przyczynia się do zmniejszenia odsetka zdarzeń niepożądanych.