Kategorie

T-shirt robocze

126 Produkty

Koszulki robocze ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków. Uszyte z wytrzymałych materiałów są odporne na przetarcia, nie rozciągają się i zachowują pierwotny fason. Można nadrukować na nich logo lub nazwę firmy, wpisują się wówczas w strategię reklamową przedsiębiorstwa. Poszczególne modele występują w szerokiej palecie kolorów. Damskie koszulki robocze mają krój podkreślający sylwetkę. W ofercie dla panów znajdują się produkty zaokrąglone pod szyją, uszyte z bawełny lub tworzyw sztucznych.

Koszulki robocze o ciekawym projekcie

Dwukolorowa koszulka robocza zwraca uwagę. Na ogół w takich modelach dominuje ciemny materiał, co jest rozwiązaniem praktycznym z uwagi na spore ryzyko poplamienia podczas pracy. W ramach urozmaicenia umieszcza się jaśniejsze wstawki, znajdujące się najczęściej na rękawach i po bokach ubrania. Z kolei po jednobarwne koszulki robocze warto sięgnąć, gdy szuka się uniwersalnego projektu. Nie rzucają się w oczy, są natomiast dodatkiem o wszechstronnym zastosowaniu. Można je nabyć w różnych kolorach, by mieć jeszcze więcej stylizacyjnych możliwości. Koszulki do pracy są najczęściej białe, szare lub granatowe.

Praktyczne podkoszulki robocze

Koszulki robocze nosi się codziennie przez wiele godzin. Muszą być zatem uszyte z mocnych materiałów o sporej gramaturze. Godne polecenia są modele pozbawione bocznych szwów. To rozwiązanie wygodne w użyciu i niepowodujące otarć skóry. Szwy na rękawach są podwójne lub zabezpieczone specjalną taśmą. Termoaktywne podkoszulki robocze uszyto w technologii bezszwowej. Nadają się do pracy w nawet najbardziej wymagających warunkach atmosferycznych. Modele z długimi rękawami są zalecane na zimę, sprawdzają się także podczas wykonywania obowiązków w pomieszczeniach o stale obniżonej temperaturze. Bawełniane koszulki z krótkim rękawem noszone są przez cały rok. Odprowadzają nadmiar wilgoci, zapewniają cyrkulację powietrza i ochronę przed wychłodzeniem. W razie potrzeby t-shirt roboczy uzupełni bluza w pasującym kolorze.