Kategorie

Odzież robocza przeciwdeszczowa

63 Produkty

Odzież przeciwdeszczowa chroni pracownika przed przemoczeniem, a tym samym pomaga mu skupić się na pracy. Wysokiej jakości ubrania przeciwdeszczowe spełniają zaostrzone normy, chronią przed deszczem i wiatrem. Są wykonane z materiału, który zapewnia skórze swobodny dostęp powietrza.

Przeciwdeszczowa odzież robocza dopasowana do warunków

Wodoodporna odzież robocza występuje w różnych wariantach. Ferpol posiada w asortymencie kurtki i spodnie przeciwdeszczowe, a także całe komplety do pracy w warunkach zwiększonej wilgotności. Chętnie wybieranym rozwiązaniem jest ponczo przeciwdeszczowe z kapturem. Można założyć je na bluzę, ale także wykorzystać w cieplejsze dni z przelotnym deszczem. Wówczas wystarczy narzucić ponczo na koszulkę roboczą. W okresie jesienno-zimowym warto wyposażyć pracowników w grubsze kurtki. Takie modele mają kaptur stały i gumki wewnątrz mankietów. Wiosną oraz latem sprawdzi się odzież robocza wodoodporna z wentylacją pod pachami i na plecach. Kaptury są tu raczej chowane w kołnierzu i wyciągane w razie potrzeby. Do pracy w warunkach podwyższonej wilgotności przyda się kombinezon przeciwdeszczowy lub wodoodporne spodnie ogrodniczki.

Odzież robocza wodoodporna poprawia wydajność

Ubrania oferowane przez Ferpol spełniają wymogi określone w przepisach i zapewniają wyższy komfort pracy. Podwładni nie przerywają wykonywania obowiązków w deszczowe dni. W suchych ubraniach łatwiej skupić im się na pracy. Odzież robocza przeciwdeszczowa pozytywnie wpływa na ich nastawienie, chroniąc zdrowie i zmniejszając ryzyko zwolnień lekarskich. Bogata paleta kolorów pozwala dopasować ubrania wodoodporne do warunków otoczenia. W intensywnych barwach pracownicy są widoczni z daleka i czują się bezpiecznie, nawet podczas wykonywania obowiązków w warunkach dużego ruchu. W pochmurne dni sprawdzą się modele odzieży przeciwdeszczowej z elementami odblaskowymi. Są one niezbędne podczas pracy po zapadnięciu zmroku. Z kolei latem najlepiej służą spodnie i kurtki paroprzepuszczalne.