Kategorie

OCHRONA OCZU I TWARZY

163 Produkty

Ochrona oczy i twarzy jest bardzo ważna w przypadku pracy w otoczeniu kurzu, pyłu oraz opiłków. Dzięki zaproponowanym przez nas produktom mogą Państwo zapewnić sobie bezpieczeństwo oraz doskonały wzrok, nawet w przypadku narażenia na trudne warunki otoczenia.

Sprzęt do ochrony oczu i twarzy

Zarówno ochrona oczu, jak i ochrona twarzy ma ogromne znaczenie nie tylko dla zdrowia pracownika, ale także na jakość jego pracy. Nawet niewielki sprzęt do ochrony twarzy może znacznie poprawić bezpieczeństwo. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak nawet niewielkie zabrudzenie oka może pogorszyć wzrok, dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, tworząc produkty najwyższej jakości niemal w pełni zabezpieczające okolice twarzy.

Ochrona oczu i twarzy - stosowane rozwiązania

Wśród naszych kategorii do dyspozycji mają Państwo szereg ciekawych rozwiązań, wśród których dostrzec można gogle stosowane w spawalnictwie oraz pracach o zwiększonym ryzyku przemieszczania się opiłków, okulary przeciwsłoneczne z wysokim filtrem UV, które chronią oczy podczas pracy w słoneczne dni, zwłaszcza na wysokości oraz osłony twarzy wraz z kaskami, gwarantujące jeszcze większe bezpieczeństwo i dodatkowe zabezpieczenie twarzy. W ofercie mamy także szkła i szybki wymienne, dlatego w przypadku uszkodzenia jakiegokolwiek elementu, możliwa jest niemal natychmiastowa wymiana. W razie potrzeby służymy pomocą. Warto zwrócić uwagę, że ochronę, że osłonki na twarz, które mocuje się do kasku, można zakupić wraz z kaskiem, jako komplet oraz jako osobny element, który można przytwierdzić do posiadanego już uzupełnienia.

Dlaczego ochrona oczu i twarzy jest ważna?

Zarówno kurz i pył, jak i wysoka temperatura, opiłki i promienie słoneczne bardzo agresywnie działają na rogówkę oka. Nawet jeden niekontrolowany ruch i niewielki wypadek może doprowadzić do niemal całkowitej utraty wzroku lub poranienia twarzy. To sprawia, że ochrona oczu i twarzy staje się tak samo ważna, jak ochrona innych części ciała. Warto więc o tym pamiętać.