Kategorie

Filtruj produkty

Odzież przeciwdeszczowa 

Odzież przeciwdeszczowa chroni pracownika przed przemoczeniem, a tym samym pomaga mu skupić się na pracy. Wysokiej jakości ubrania przeciwdeszczowe spełniają zaostrzone normy, chronią przed deszczem i wiatrem. Są wykonane z materiału, który zapewnia skórze swobodny dostęp powietrza.

Przeciwdeszczowa odzież robocza dopasowana do warunków

Wodoodpo...

Odzież przeciwdeszczowa chroni pracownika przed przemoczeniem, a tym samym pomaga mu skupić się na pracy. Wysokiej jakości ubrania przeciwdeszczowe spełniają zaostrzone normy, chronią przed deszczem i wiatrem. Są wykonane z materiału, który zapewnia skórze swobodny dostęp powietrza.

Przeciwdeszczowa odzież robocza dopasowana do warunków

Wodoodporna odzież robocza występuje w różnych wariantach. Ferpol posiada w asortymencie kurtki i spodnie przeciwdeszczowe, a także całe komplety do pracy w warunkach zwiększonej wilgotności. Chętnie wybieranym rozwiązaniem jest ponczo przeciwdeszczowe z kapturem. Można założyć je na bluzę, ale także wykorzystać w cieplejsze dni z przelotnym deszczem. Wówczas wystarczy narzucić ponczo na koszulkę roboczą. W okresie jesienno-zimowym warto wyposażyć pracowników w grubsze kurtki. Takie modele mają kaptur stały i gumki wewnątrz mankietów. Wiosną oraz latem sprawdzi się odzież robocza wodoodporna z wentylacją pod pachami i na plecach. Kaptury są tu raczej chowane w kołnierzu i wyciągane w razie potrzeby. Do pracy w warunkach podwyższonej wilgotności przyda się kombinezon przeciwdeszczowy lub wodoodporne spodnie ogrodniczki.

Odzież robocza wodoodporna poprawia wydajność

Ubrania oferowane przez Ferpol spełniają wymogi określone w przepisach i zapewniają wyższy komfort pracy. Podwładni nie przerywają wykonywania obowiązków w deszczowe dni. W suchych ubraniach łatwiej skupić im się na pracy. Odzież robocza przeciwdeszczowa pozytywnie wpływa na ich nastawienie, chroniąc zdrowie i zmniejszając ryzyko zwolnień lekarskich. Bogata paleta kolorów pozwala dopasować ubrania wodoodporne do warunków otoczenia. W intensywnych barwach pracownicy są widoczni z daleka i czują się bezpiecznie, nawet podczas wykonywania obowiązków w warunkach dużego ruchu. W pochmurne dni sprawdzą się modele odzieży przeciwdeszczowej z elementami odblaskowymi. Są one niezbędne podczas pracy po zapadnięciu zmroku. Z kolei latem najlepiej służą spodnie i kurtki paroprzepuszczalne.

Pokaż więcej

Podkategorie

 • Płaszcze
  Płaszcze

  Szczelny i wytrzymały płaszcz przeciwdeszczowy pozwala kontynuować pracę pomimo trudnych warunków atmosferycznych. Chroni przed wilgocią i wiatrem, a nowoczesne materiały umożliwiają wentylację skóry. Wykonane z nich robocze płaszcze przeciwdeszczowe można nosić także latem. Doprecyzowany projekt przekłada się na wygodę noszenia. Bez skrępowania ruchów, za to z wygodnym zamkiem i kapturem wyposażonym w ściągacz. Wśród wielu dostępnych opcji każdy znajdzie produkt dopasowany do jego potrzeb.

  Płaszcze przeciwdeszczowe w różnej odsłonie

  W warunkach ograniczonej widoczności najlepiej sprawdza się płaszcz przeciwdeszczowy ostrzegawczy. Srebrne pasy odblaskowe odpowiadają wymogom odzieży ostrzegawczej 3 klasy. Dzięki takim wstawkom pracownicy na budowie czy osoby odpowiedzialne za remont drogi wyróżniają się na tle otoczenia. Tego rodzaju płaszcze przeciwdeszczowe robocze warto zastosować nie tylko po zapadnięciu zmroku, ale także w bardzo pochmurne dni czy podczas intensywnych opadów. Na co dzień wystarczy natomiast standardowy model. Najlepiej gdy ma szczelne zgrzewane szwy, a zamek schowano pod specjalną listwą na rzepy. Ściągacze w rękawach chronią przed wiatrem i dostaniem się wody.

  Ponczo czy płaszcz przeciwdeszczowy

  Zapakowane w woreczek krótkie ponczo nie zajmuje wiele miejsca, więc zawsze można je mieć pod ręką.W pracy sprawdza się podczas niewielkich opadów, szczególnie gdy potrzebna jest znaczna swoboda ruchu. Uniwersalny rozmiar pozwala na wszechstronne zastosowanie produktu. Wytrzymalsze płaszcze przeciwdeszczowe robocze to rozwiązanie na dłużej. Lepiej znoszą regularne użytkowanie, stanowią też skuteczną ochronę przed silnym wiatrem. Dodatkowym atutem są tu kieszenie, umieszczone w newralgicznych miejscach odzieży. Można w nich schować narzędzia i telefon, bez obaw o zamoczenie wartościowych przedmiotów. Zarówno poncza, jak i płaszcze przeciwdeszczowe, są do nabycia w różnych kolorach. Ma to znaczenie głównie estetyczne, ale bywa też cenne jako element bezpieczeństwa.

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Suma

Cena zawiera podatek

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki