Kategorie

Filtruj produkty

Odzież przeciwdeszczowa 

Podkategorie

 • Płaszcze
  Płaszcze

  Szczelny i wytrzymały płaszcz przeciwdeszczowy pozwala kontynuować pracę pomimo trudnych warunków atmosferycznych. Chroni przed wilgocią i wiatrem, a nowoczesne materiały umożliwiają wentylację skóry. Wykonane z nich robocze płaszcze przeciwdeszczowe można nosić także latem. Doprecyzowany projekt przekłada się na wygodę noszenia. Bez skrępowania ruchów, za to z wygodnym zamkiem i kapturem wyposażonym w ściągacz. Wśród wielu dostępnych opcji każdy znajdzie produkt dopasowany do jego potrzeb.

  Płaszcze przeciwdeszczowe w różnej odsłonie

  W warunkach ograniczonej widoczności najlepiej sprawdza się płaszcz przeciwdeszczowy ostrzegawczy. Srebrne pasy odblaskowe odpowiadają wymogom odzieży ostrzegawczej 3 klasy. Dzięki takim wstawkom pracownicy na budowie czy osoby odpowiedzialne za remont drogi wyróżniają się na tle otoczenia. Tego rodzaju płaszcze przeciwdeszczowe robocze warto zastosować nie tylko po zapadnięciu zmroku, ale także w bardzo pochmurne dni czy podczas intensywnych opadów. Na co dzień wystarczy natomiast standardowy model. Najlepiej gdy ma szczelne zgrzewane szwy, a zamek schowano pod specjalną listwą na rzepy. Ściągacze w rękawach chronią przed wiatrem i dostaniem się wody.

  Ponczo czy płaszcz przeciwdeszczowy

  Zapakowane w woreczek krótkie ponczo nie zajmuje wiele miejsca, więc zawsze można je mieć pod ręką.W pracy sprawdza się podczas niewielkich opadów, szczególnie gdy potrzebna jest znaczna swoboda ruchu. Uniwersalny rozmiar pozwala na wszechstronne zastosowanie produktu. Wytrzymalsze płaszcze przeciwdeszczowe robocze to rozwiązanie na dłużej. Lepiej znoszą regularne użytkowanie, stanowią też skuteczną ochronę przed silnym wiatrem. Dodatkowym atutem są tu kieszenie, umieszczone w newralgicznych miejscach odzieży. Można w nich schować narzędzia i telefon, bez obaw o zamoczenie wartościowych przedmiotów. Zarówno poncza, jak i płaszcze przeciwdeszczowe, są do nabycia w różnych kolorach. Ma to znaczenie głównie estetyczne, ale bywa też cenne jako element bezpieczeństwa.

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Suma

Cena zawiera podatek

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki