Kategorie

OCHRONA SŁUCHU

93 Produkty

Dostępne wśród naszych kategorii metody ochrony słuchu doskonale spisują się w przypadku różnego rodzaju prac. Dzięki naszej ofercie mogą Państwo zwiększyć ochronę zdrowia oraz poprawić komfort pracy.

Ochronniki słuchu

Nasza oferta z pewnością jest znacznie bardziej rozbudowana niż jakichkolwiek innych sklepów oferujących podobne przedmioty. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, tworząc produkty najwyższej jakości, cechujące się użytecznością oraz wszechstronnością. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że praca pd wpływem hałasu może działać negatywie zarówno na stan zdrowia, jak i na poziom wykonywanej pracy, dlatego przygotowaliśmy wiele ciekawych opcji, które spiszą się w wielu sektorach.

Ochrona słuchu - Rodzaje

Proponujemy najwyższej jakości nauszniki, które doskonale nadają się do pracy nawet w ogromnym hałasie. Ich moc wyciszania sprawia, że słuch zostaje ochroniony, a pracownik czuje się doskonale, gdyż pracuje niemal w całkowitej ciszy. Nauszniki oraz jednorazowe ochronniki słuchu, takie jak stopery, dostępne są w wielu kolorach i rozmiarach, dlatego też nie powinno być w tym przypadku żadnego problemu z doborem odpowiedniego rozmiaru, aby nie wyglądać niekorzystnie. Oprócz nauszników proponujemy także nieco wygodniejszą formę wyciszenia słuchu, czyli zatyczki do uszu w formie wkładek przeciwhałasowych. Ich noszenie jest wygodne, a poziom wyciszenia może być imponujący. Jest to jednak produkt dla osób, które mają pewne trudności z przebywaniem z zatkanym uszami. W wielu przypadkach może powodować to dyskomfort. Dysponujemy także wymiennymi akcesoriami, które w razie potrzeby można wymienić, aby spełniały swoją funkcję. Tak więc proponujemy nauszniki dla osób, którym zależy na maksymalnym wyciszeniu oraz na tym, aby nie mieć niczego w uchu, natomiast osobom, który zależy na maksymalnym komforcie i skutecznym wyciszeniu proponujemy nauszniki. Często wybierane są douszne ochronniki słuchu, jednorazowe stopery czy też strzeleckie ochronniki mogące nawet posiadać obsługę bluetooth.

Dlaczego ochrona słuchu jest ważna?

Nieprzestrzeganie zasad ochrony słuchu może doprowadzić do całkowitej utraty zmysłu. Wysokie dźwięki najpierw prowadzą do niedosłuchu, a w efekcie do całkowitego niesłyszenia.