Kategorie

Podkategorie

Odzież robocza ESD

46 Produkty

ESD to nic innego, jak skrót od angielskiego określenia Electrostatic Discharge, który w polskim tłumaczeniu oznacza wyładowanie elektrostatyczne. Istnieje bardzo liczna grupa zakładów pracy, w których niezwykle ważna jest ochrona przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Nawet najmniejsze wyładowanie, które przyczynia się do powstania iskry lub łuku elektrycznego, może mieć bardzo poważne konsekwencje - czasem w postaci wybuchu. Dlatego właśnie w naszym sklepie internetowym znajduje się specjalna kategoria obejmująca wysokiej jakości specjalistyczną odzież ESD. Jak wiadomo, zarówno ciało człowieka, jak i również otaczające nas środowisko, są pełne jonów dodatnich oraz ujemnych, co często stwarza warunki do powstania wyładowań elektrostatycznych. Natomiast odzież robocza ESD ma za zadanie zapobiegać takim wyładowaniom.

Ubrania ESD

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się przede wszystkim ubrania ESD, do których zaliczają się spodnie, koszulki, czy też fartuchy. Wszystkie z nich zostały uszyte ze specjalistycznej tkaniny, która gwarantuje doskonałą ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Jednocześnie ubrania te są wyjątkowo komfortowe podczas użytkowania. Najczęściej są one uszyte z bawełnianej tkaniny, gwarantującej zachowanie przewiewu. Dzięki temu nawet praca w uciążliwych warunkach nie stwarza pracownikom większego dyskomfortu. Na specjalną uwagę zasługują również antystatyczne fartuchy, za których sprawą pracownicy zyskują jeszcze lepszą ochronę przed konsekwencjami powstania wyładowań elektrostatycznych.

Bielizna elektrostatyczna

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż bardzo ważnym elementem garderoby dla każdego pracownika wykonującego swoje zadania w niezwykle uciążliwych warunkach, jest odpowiednio dopasowana bielizna. Dlatego w naszym sklepie internetowym dostępna jest również odzież antystatyczna ESD w formie bielizny. Nie tylko mogą Państwo zapewnić swoim pracownikom jeszcze lepszą ochronę, ale jednocześnie każda z osób będzie wyposażona w kompletny zestaw ubrań o specjalistycznych właściwościach. Bielizna także została uszyta z przewiewnej, a także naturalnej bawełny. Dzięki czemu tkanina nie wywołuje żadnych podrażnień oraz reakcji alergicznych na skórze. Ponadto zapewnia niesamowitą ochronę nie tylko przed pojawianiem się iskier lub łuku elektrycznego, ale także często jest ona zabezpieczeniem przed kontaktem z wysokimi temperaturami.

Buty ESD

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że pracując w uciążliwym środowisku pracy, istotne jest zadbanie o każdy, nawet najmniejszy szczegół mający wpływ na bezpieczeństwo pracowników. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo specjalistyczne buty ESD. Obuwie o właściwościach antystatycznych obejmuje zarówno półbuty, jak i również sandały robocze. Półbuty wyposażone są w cholewkę oraz zostały wykonane z hydrofobowej mikrofibry, dzięki czemu wewnątrz butów zachowany jest odpowiedni przewiew, a także nie dochodzi do nagromadzenia się wilgoci. Wszystkie buty robocze są dodatkowo wzmocnione na wypadek upadku ciężkich przedmiotów bezpośrednio na stopy. Właśnie w tym celu stosowane są stalowe podnoski, które jednak nie stwarzają żadnego dyskomfortu podczas noszenia.

Dodatkowe właściwości odzieży ESD

W naszej ofercie proponujemy odzież ESD, która oprócz właściwości antyelektrostatycznych, często wykazuje się dodatkowymi właściwościami. Wśród nich wymieniamy przede wszystkim ochronę przed wysokimi temperaturami, szkodliwym promieniowaniem UV, a także ogniem oraz iskrami. Dzięki temu nasza odzież może być wykorzystana w zakładach pracy, w których należy zwiększyć ochronę przed rozmaitymi, szkodliwymi czynnikami. Wszystkie ubrania zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie noszenia. W ten sposób koszule, spodnie, czy też fartuchy posiadają dodatkowe kieszenie służące do przechowywania telefonu lub innych drobiazgów. Oczywiście cała odzież ESD spełnia wszystkie normy, a także wykazuje się koniecznymi certyfikatami, świadczącymi o wysokiej jakości. Ponadto większość ubrań ma możliwość dowolnej regulacji, dzięki czemu mogą je Państwo dopasować do każdego typu sylwetki. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami proponowanych produktów.

ESD to nic innego, jak skrót od angielskiego określenia Electrostatic Discharge, który w polskim tłumaczeniu oznacza wyładowanie elektrostatyczne. Istnieje bardzo liczna grupa zakładów pracy, w których niezwykle ważna jest ochrona przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Nawet najmniejsze wyładowanie, które przyczynia się do powstania iskry lub łuku elektrycznego, może mieć bardzo poważne konsekwencje - czasem w postaci wybuchu. Dlatego właśnie w naszym sklepie internetowym znajduje się specjalna kategoria obejmująca wysokiej jakości specjalistyczną odzież ESD. Jak wiadomo, zarówno ciało człowieka, jak i również otaczające nas środowisko, są pełne jonów dodatnich oraz ujemnych, co często stwarza warunki do powstania wyładowań elektrostatycznych. Natomiast odzież robocza ESD ma za zadanie zapobiegać takim wyładowaniom, zwiększając bezpieczeństwo pracy.

UBRANIA ESD

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się przede wszystkim ubrania ESD, do których zaliczają się buty, spodnie, koszulki, czy też fartuchy. Wszystkie z nich zostały uszyte ze specjalistycznej tkaniny, która gwarantuje doskonałą ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Jednocześnie ubrania ESD są wyjątkowo komfortowe podczas użytkowania. Najczęściej są one uszyte z bawełnianej tkaniny, gwarantującej zachowanie przewiewu. Dzięki temu nawet praca w uciążliwych warunkach nie stwarza pracownikom większego dyskomfortu. Na specjalną uwagę zasługują również antystatyczne fartuchy, za których sprawą pracownicy zyskują jeszcze lepszą ochronę przed konsekwencjami powstania wyładowań elektrostatycznych.

BIELIZNA ELEKTROSTATYCZNA

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż bardzo ważnym elementem garderoby dla każdego pracownika wykonującego swoje zadania w niezwykle uciążliwych warunkach, jest odpowiednio dopasowana bielizna. Dlatego w naszym sklepie internetowym dostępna jest również odzież antystatyczna ESD w formie bielizny. Nie tylko mogą Państwo zapewnić swoim pracownikom jeszcze lepszą ochronę, ale jednocześnie każda z osób będzie wyposażona w kompletny zestaw ubrań ESD o specjalistycznych właściwościach. Bielizna także została uszyta z przewiewnej, a także naturalnej bawełny. Dzięki czemu tkanina nie wywołuje żadnych podrażnień oraz reakcji alergicznych na skórze. Ponadto zapewnia niesamowitą ochronę nie tylko przed pojawianiem się iskier lub łuku elektrycznego, ale także często jest ona zabezpieczeniem przed kontaktem z wysokimi temperaturami.

ODZIEŻ ROBOCZA ESD - BUTY ESD

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że pracując w uciążliwym środowisku pracy, istotne jest zadbanie o każdy, nawet najmniejszy szczegół mający wpływ na bezpieczeństwo pracowników. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo specjalistyczną odzież roboczą ESD np. buty ESD. Obuwie o właściwościach antystatycznych obejmuje zarówno półbuty, jak i również sandały robocze. Półbuty wyposażone są w cholewkę oraz zostały wykonane z hydrofobowej mikrofibry, dzięki czemu wewnątrz butów zachowany jest odpowiedni przewiew, a także nie dochodzi do nagromadzenia się wilgoci. Wszystkie buty robocze są dodatkowo wzmocnione na wypadek upadku ciężkich przedmiotów bezpośrednio na stopy. Właśnie w tym celu stosowane są stalowe podnoski, które jednak nie stwarzają żadnego dyskomfortu podczas noszenia.

DODATKOWE WŁAŚCIWOŚCI ODZIEŻY ESD

W naszej ofercie proponujemy odzież ESD, która oprócz właściwości antyelektrostatycznych, często wykazuje się dodatkowymi właściwościami. Wśród nich wymieniamy przede wszystkim ochronę przed wysokimi temperaturami, szkodliwym promieniowaniem UV, a także ogniem oraz iskrami. Dzięki temu nasza odzież ESD może być wykorzystana w zakładach pracy, w których należy zwiększyć ochronę przed rozmaitymi, szkodliwymi czynnikami. Wszystkie ubrania ESD zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie noszenia. W ten sposób koszule, spodnie, czy też fartuchy posiadają dodatkowe kieszenie służące do przechowywania telefonu lub innych drobiazgów. Oczywiście cała odzież antystatyczna ESD spełnia wszystkie normy, a także wykazuje się koniecznymi certyfikatami, świadczącymi o wysokiej jakości. Ponadto większość ubrań ESD ma możliwość dowolnej regulacji, dzięki czemu mogą je Państwo dopasować do każdego typu sylwetki. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami proponowanych przez nas produktów.

ODZIEŻ ANTYSTATYCZNA ESD - DOSKONAŁA OCHRONA

Prezentowana w naszej ofercie odzież antystatyczna ESD to doskonała ochrona przed wyładowaniami elektrostatycznymi, a także sposób na zmniejszenie ich skutków. Ubrania ESD idealnie odprowadzają bowiem elektryczność statyczną, która gromadzi się na ciele człowieka. Kupując kompletną odzież ESD: buty, rękawice, płaszcze, t-shirty, spodnie można zyskać skuteczną ochronę. Taka odzież robocza ESD powinna być noszona wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko wyładowań elektrostatycznych.

Warto pamiętać, że nie powinno się jej zdejmować przed udaniem się w miejsce, które oceniane jest jako bezpieczne. Szczególne znaczenie ma tu obuwie robocze ESD, które zapewnia uziemienie. Polecamy m.in. dostępne w naszej ofercie półbuty robocze S2 ESD AREZZO ARTRA. Oprócz ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi i gwarantuje ono wodoodporność oraz oddychalność stopy, co wpływa na wysoki komfort noszenia. Wspomniane obuwie wyróżnia się anatomiczną wyściółką z miękką pianką PU i pamięcią kształtu. Oczywiście oferujemy też wiele innych rodzajów obuwia, np. sandały o doskonałej oddychalności stopy. Cała nasza oferta odzieży ESD to doskonała jakość, dlatego zachęcamy do zakupów. Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie.