Kategorie

Podkategorie

Kurtki robocze

196 Produkty

Praktyczna kurtka to podstawa damskiej i męskiej odzieży roboczej. Modele o uniwersalnym kroju oraz w stonowanym kolorze mogą nosić zarówno panie, jak i panowie. To dobre rozwiązanie, jeżeli szuka się takich samych ubrań dla wszystkich pracowników. Wystarczy wybrać jeden produkt, a następnie zamówić go w różnych rozmiarach.

Przeciwdeszczowe kurtki robocze na wiosnę

W okresie wiosenno-letnim wiele prac wykonywanych jest na zewnątrz. Deszcz może utrudnić ich kontynuację, zatem pracowników warto zawczasu zaopatrzyć w dobrej jakości przeciwdeszczowe kurtki robocze. Powinny być lekkie i wodoszczelne. W warunkach wyższych temperatur sprawdzają się materiały pozwalające skórze oddychać. W kurtkach wiosennych zastosowano je na przykład w formie siateczkowej wstawki w górnej części pleców. Kurtki robocze softshell są dodatkowo wyposażone w oddychającą membranę, znacznie zwiększającą komfort użytkownika. Rękawy zakończone ściągaczami lub regulowanymi mankietami chronią przed deszczem oraz silnym wiatrem. Pozwalają też dopasować odzież do własnych potrzeb.

Damskie i męskie kurtki robocze na zimę

Kurtka na zimę musi być przede wszystkim szczelna. Ochronę przed wilgocią i chłodem zapewniają zamki błyskawiczne oraz dodatkowe zapięcie na napy. Praktyczne okazują się ściągacze na rękawach oraz w dolnej części kurtki. W zależności od wybranego modelu kaptur może być stały lub odpinany. W szczególnie chłodne dni przydaje się kołnierz pokryty polarem lub kożuszkiem. Zimą dni są krótkie, więc sporo obowiązków wykonuje się w warunkach ograniczonej widoczności. Najlepszym rozwiązaniem wydają się wówczas damskie oraz męskie kurtki robocze z pasami odblaskowymi. Poszukującym uniwersalnej odzieży warto polecić kurtki całoroczne. Dołączone do nich podpinki można nosić w cieplejsze dni jako samodzielne ubrania.

Aby kurtka robocza spełniła swoje zadanie jeszcze lepiej, powinna być wyposażona w wygodne kieszenie. A tych może być nawet 11, w tym specjalne przegródki na telefon, dokumenty, przybory do pisania i narzędzia.