Kategorie

Softshell

47 Produkty

Dlaczego softshell?

Lekkie, praktyczne, idealne do wielu zastosowań - kurtki wykonane z tkaniny typu softshell sprawdzą się nie tylko przy aktywnościach sportowych, ale również na co dzień i w pracy. Wykonane zazwyczaj z trzech warstw: zewnętrznego poliestru, membrany oraz wewnętrznej warstwy chroniącej organizm przed spadkiem temperatury, są wygodną alternatywą dla zakładania kilku warstw odzieży w celu zapewnienia sobie komfortu termicznego oraz ochrony przeciwdeszczowej. Wiatroodporna i przeciwdeszczowa - świetnie sprawdzi się wiosną i jesienią, a, przy dodatkowym ociepleniu pod spodem, może również służyć jako kurtka zimowa. Oznacza to, że sprawdzi się również w zmiennych warunkach atmosferycznych. Dodatkowo, jest oddychająca i nie krępuje ruchów naszego ciała, stąd jej szerokie zastosowanie wśród ludzi uprawiających sporty takie jak wspinaczka górska, kolarstwo, jogging czy nordic walking. Dzięki neutralnym krojom i kolorom sprawdzi się również jako odzież codzienna, nie tylko w sportowych stylizacjach. Jej wielofunkcyjność i uniwersalność sprawia, że jest dziś jednym z najczęściej wybieranych rodzajów odzieży wierzchniej.

Kurtki softshell w pracy

Softshelle, praktyczne i odporne na czynniki zewnętrzne, są idealnym wyborem jako odzież robocza. Ciężko znaleźć lepszy wariant odzieży wierzchniej, która sprawdzi się przy pracach na wolnym powietrzu, przy różnych warunkach atmosferycznych. Dobrze chronią użytkownika przed zimnem, deszczem i wiatrem, bez potrzeby zakładania wielu warstw ubrań, dzięki czemu nie ograniczają jego ruchów, a także wyglądają schludnie i profesjonalnie. Sprawdzają się przez cały rok, a więc zbędny jest zakup kilku wariantów roboczej odzieży wierzchniej na różne sezony.

Nasza oferta kurtek softshell

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment odzieży wierzchniej typu softshell. Oferujemy produkty wielu firm, a ich ceny zaczynają się już poniżej 100 złotych. Proponujemy kurtki i kamizelki zarówno damskie jak i męskie, w wielu wariantach krojów i kolorów. Posiadamy również produkty odblaskowe, zapewniające dobrą widoczność nocą lub  przy trudnych warunkach atmosferycznych.