Kategorie

Filtruj produkty

Znaki bezpieczeństwa 

Bezpieczeństwo w miejscu pracy to podstawa sprawnego działania firmy. Znaki informacyjne przydają się nie tylko na halach produkcyjnych, ale również w biurach i w punktach obsługi klienta. Takie oznaczenia regulują zasady funkcjonowania we wspólnej przestrzeni, określając między innymi sposób korzystania z placów i budynków użyteczności publiczn...

Bezpieczeństwo w miejscu pracy to podstawa sprawnego działania firmy. Znaki informacyjne przydają się nie tylko na halach produkcyjnych, ale również w biurach i w punktach obsługi klienta. Takie oznaczenia regulują zasady funkcjonowania we wspólnej przestrzeni, określając między innymi sposób korzystania z placów i budynków użyteczności publicznej. Z informacyjnych znaków bezpieczeństwa korzysta się podczas transportu i przesyłania paczek.

Znaki bezpieczeństwa w szkole i w miejscu pracy

Znaki bezpieczeństwa bhp są obligatoryjnym elementem wyposażenia urzędów, firmowych siedzib czy punktów usługowych. Dotyczy to także placówek edukacyjnych. Znaki bezpieczeństwa w szkole czy na placu zabaw chronią dzieci i uczą najmłodszych, jak postępować w nagłych sytuacjach. Na co dzień informują o zasadach korzystania z ogólnodostępnych dóbr oraz przeznaczeniu konkretnych przedmiotów. W razie zagrożenia znaki ewakuacyjne wskazują drogę ucieczki. Wyjścia awaryjne muszą być dobrze oznaczone w każdym miejscu czy budynku publicznym.

Różne znaki informacyjne

W kategorii znaki bezpieczeństwa znajdują się przeróżne oznaczenia. Wśród nich są regulaminy dla użytkowników pomieszczeń czy instrukcje bhp skierowane do pracowników. To także zakazy wstępu i tablice informacyjne na placach budowy. Do najczęściej spotykanych znaków należą naklejki na szybach, podpowiadające kierunek otwierania drzwi. Znaki bezpieczeństwa ostrzegawcze mają za zadanie ochronić przed potencjalnym zagrożeniem. Informują na przykład o maksymalnym obciążeniu stropu czy regału. Dzięki nim droga przeciwpożarowa jest dobrze oznaczona i łatwo ją znaleźć nawet w warunkach zbiorowej paniki.

Znaki bezpieczeństwa i higieny pracy to praktyczny element wyposażenia, stosowany obowiązkowo w budynkach użyteczności publicznej. Informują o potencjalnych zagrożeniach, podpowiadają co i jak robić, aby nie narażać zdrowia i życia. Co ciekawe, przydają się także prywatnym użytkownikom, na przykład do oznaczenia kartonów z delikatną zawartością. W nowoczesnych wnętrzach wykorzystuje się je nawet jako dodatek do aranżacji. 

Pokaż więcej

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Suma

Cena zawiera podatek

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki