Kategorie

TORBY 

Gadżety reklamowe to doskonały sposób na rozpowszechnienie świadomości o marce oraz zbudowanie jej pozytywnego wizerunku w oczach potencjalnych klientów. Najlepiej sprawdzają się w tej roli przedmioty codziennego użytku, takie jak torby z nadrukiem, z których korzystamy podczas każdych zakupów. Ich praktyczne zastosowanie sprawia, że konsumenci ...

Gadżety reklamowe to doskonały sposób na rozpowszechnienie świadomości o marce oraz zbudowanie jej pozytywnego wizerunku w oczach potencjalnych klientów. Najlepiej sprawdzają się w tej roli przedmioty codziennego użytku, takie jak torby z nadrukiem, z których korzystamy podczas każdych zakupów. Ich praktyczne zastosowanie sprawia, że konsumenci odbierają je jako przydatne, zaś firmę, którą reklamują, jako przedsiębiorstwo dbające o swoich klientów.

Torby firmowe to praktyczny gadżet dla potencjalnych klientów

Torby z nadrukiem są tym rodzajem produktu, z którego korzysta każdy konsument niezależnie od swojej grupy wiekowej czy płci. Są przydatne podczas zakupów - zarówno tych spożywczych, jak i niespożywczych - i mogą zastępować nam niewielkie torby podróżne, które zabieramy na basen, na siłownię czy do szkoły. Torby z logo rozdawane potencjalnym klientom zostaną zabrane wszędzie - na ulicę, do centrów handlowych, supermarketów czy innych obiektów publicznych - i staną się żywą, samodzielnie rozprzestrzeniającą się reklamą.

Torby reklamowe to ekologiczne rozwiązanie

Nasze torby z logo firmy to produkty trwałe, wytrzymałe i ekologiczne. W porównaniu do reklamówek jednorazowych są również znacznie bardziej opłacalne, a dodatkowo także niezawodne. W naszej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne modele płócienne w kilku atrakcyjnych kolorach do wyboru, jak i wygodne plecaczki, które nie krępują ruchów. Torby reklamowe płócienne wyposażyliśmy w wygodne uchwyty, dzięki czemu możliwe jest noszenie ich na ramieniu. Rozłożona torba jest niezwykle pojemna, zaś po złożeniu zmieści się w torebce lub w kieszeni. Wysokiej jakości wykonanie sprawia, że wszystkie torby z nadrukiem można bez obaw prać, aby utrzymać je na najwyższym poziomie czystości.

Nasze torby firmowe są dostępne w wielu atrakcyjnych kolorach do wyboru, dzięki czemu można dobrać ich ubarwienie do kolorystyki logo przedsiębiorstwa. Ich niewątpliwą zaletą jest także funkcjonalność oraz ergonomiczny fason, który ułatwia noszenie ciężkich zakupów. Płócienna torba reklamowa jest gadżetem, z którego chętnie skorzysta każdy konsument, troszczący się o dobro środowiska.

Pokaż więcej

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Suma

Cena zawiera podatek

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki