Kategorie

RĘCZNIKI 

Tekstylia reklamowe to doskonałe rozwiązanie marketingowe, pozwalające na efektowne budowanie pozytywnego wizerunku marki. Najlepszym rodzajem gadżetów reklamowych są natomiast produkty praktyczne, z których konsumenci korzystają każdego dnia. Częsty kontakt z logo firmy sprawia, że w świadomości potencjalnego klienta budowane jest pozytywne sko...

Tekstylia reklamowe to doskonałe rozwiązanie marketingowe, pozwalające na efektowne budowanie pozytywnego wizerunku marki. Najlepszym rodzajem gadżetów reklamowych są natomiast produkty praktyczne, z których konsumenci korzystają każdego dnia. Częsty kontakt z logo firmy sprawia, że w świadomości potencjalnego klienta budowane jest pozytywne skojarzenie pomiędzy przydatnym akcesorium, a firmą, która dba o swoich konsumentów.

Ręczniki firmowe jako prezent dla stałych klientów i nagroda dla pracowników

Ręczniki z nadrukiem to doskonały nośnik marketingowy, zwiększający świadomość marki i budujący jej pozytywny obraz w oczach klientów. Można rozdawać je zarówno pośród stałych, zasłużonych klientów, jak i wśród własnych pracowników. Warto jednak dopilnować wtedy, aby były to produkty najlepszej jakości, wykonane z wysokogatunkowych materiałów, z dbałością o najmniejsze szczegóły. Właśnie takie ręczniki z logo firmy można znaleźć w ofercie naszego sklepu - dostępne w wielu atrakcyjnych kolorach i rozmiarach do wyboru.

Doskonałej jakości ręczniki reklamowe

Ręczniki reklamowe dostępne w ofercie naszego sklepu to produkty wysokiej jakości, wykonane z trwałej bawełny lub bambusa o doskonałych właściwościach antybakteryjnych. Są miękkie, chłonne i puszyste, a dodatkowo doskonale się piorą, co ułatwia utrzymanie ich w czystości. Posiadamy zarówno ręczniki firmowe małe, idealne do rąk czy do twarzy, jak i ręczniki z nadrukiem duże, doskonałe do kąpieli, na basen lub na plażę. Imponujący wybór kolorystyczny pozwala dopasować ich barwę do kolorów obecnych w logo firmy, co dodatkowo wzmacnia przekaz marketingowy i skojarzenie funkcjonalnego gadżetu z daną marką. Dodatkowym atutem naszych ręczników reklamowych jest także stylowa tkana metka, która może służyć jako bardzo praktyczny wieszaczek.
Ręczniki z logo są luksusowym gadżetem reklamowym, który spotyka się z doskonałym przyjęciem u potencjalnych klientów. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby był to produkt wysokojakościowy i kojarzył się użytkownikowi z dbałością o pełną satysfakcję klienta.

Pokaż więcej

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Suma

Cena zawiera podatek

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki