Kategorie

Filtruj produkty

PACHOŁKI / BARIERY TAŚMY OSTRZEGAWCZE 

Obecnie, kiedy kwestie bezpieczeństwa są podstawowymi wyznacznikami dobrej pracy, wszystkie firmy produkujące akcesoria drogowe przykładają ogromną wagę do tego, by w ich ofercie znajdowały się zabezpieczenia na miarę oczekiwań użytkowników i aktualnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasza firma również podąża za potrzebami swoich kli...

Obecnie, kiedy kwestie bezpieczeństwa są podstawowymi wyznacznikami dobrej pracy, wszystkie firmy produkujące akcesoria drogowe przykładają ogromną wagę do tego, by w ich ofercie znajdowały się zabezpieczenia na miarę oczekiwań użytkowników i aktualnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasza firma również podąża za potrzebami swoich klientów i oferuje całą gamę zabezpieczeń drogowych.

Wśród elementów proponowanych w naszej ofercie znajdują się przede wszystkim bariery, pachołki, taśmy i lampy ostrzegawcze, dzięki którym można oznaczyć i wyodrębnić miejsca wykonywania prac budowlanych czy remontowych. Każdy z wymienionych produktów powinien znaleźć się na wyposażeniu głównie tych przedsiębiorstw, które wykonują prace budowlane w pasie drogi. Ich zastosowanie pozwala na lepszą organizację i poprawia komfort pracy, a to podstawowe warunki efektywności w każdym biznesie. Z kolei rezygnacja z zabezpieczeń drogowych lub oszczędzanie na tych akcesoriach niesie ze sobą większe ryzyko wypadku, a to w konsekwencji zawsze przynosi dezorganizację, opóźnienia, nerwowość i spadek produktywności, z którymi żaden z przedsiębiorców nie chce się zmagać.

Akcesoria drogowe na straży bezpieczeństwa

Dzięki właściwemu rozmieszczeniu barier i pachołków miejsca, w których wykonywane są prace remontowe lub budowlane stają się przejrzyste zarówno dla pracowników jak i innych użytkowników drogi. Wskazane zabezpieczenia drogowe pozwalają wydzielić miejsca ruchu i miejsca, gdzie poruszać się nie można. Ich siła oddziaływania jest zdecydowanie silniejsza niż wydzielenie pasów ruchu wyłącznie za pomocą namalowanej linii. Nie ma zatem przesady w stwierdzeniu, że te akcesoria drogowe stoją na straży bezpieczeństwa.

Zabezpieczenia drogowe z jasnym ostrzeżeniem

Umieszczone przynajmniej metr nad powierzchnią ziemi taśmy i lampy ostrzegawcze są doskonałym zabezpieczeniem drogowym szczególnie w przypadku głębokich wykopów i w czasie niezbyt sprzyjających warunków pogodowych. Widoczne z dużej odległości taśmy i lampy ostrzegawcze bezbłędnie informują o istniejącym zagrożeniu, więc stanowią bardzo czytelny komunikat dla kierowców.

Pokaż więcej

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Suma

Cena zawiera podatek

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki