Kategorie

POLARY 

W kategorii znaleźć można szeroki wybór ciepłych i wysokojakościowych polarów oraz akcesoriów. W ofercie zawarto produkty najwyższej jakości, wykonane z dobrych, sprawdzonych materiałów. Polary są trwałe i niezawodne, w atrakcyjnych ceny oraz starannie wykończone. Polary z logo doskonale sprawdzają się jako odzież robocza, jednak mogą być noszon...

W kategorii znaleźć można szeroki wybór ciepłych i wysokojakościowych polarów oraz akcesoriów. W ofercie zawarto produkty najwyższej jakości, wykonane z dobrych, sprawdzonych materiałów. Polary są trwałe i niezawodne, w atrakcyjnych ceny oraz starannie wykończone. Polary z logo doskonale sprawdzają się jako odzież robocza, jednak mogą być noszone również na co dzień, jako odzież turystyczna lub sportowa.

Polary firmowe

W asortymencie znajdują się kurtki i bluzy polarowe, które mogą zostać dostosowane do potrzeb danego kontrahenta. Na produktach polarowych można wykonać firmowy nadruk w postaci logo lub innych symboli marki. Ubrania i akcesoria są ciepłe i wygodne, będą chętnie noszone przez pracowników, ponadto mogą służyć jako zabieg marketingowy. Dobrze zaprojektowane polary z nadrukiem są estetyczne, przykuwają spojrzenia, z pewnością zwrócą na siebie uwagę i zainteresują potencjalnych klientów podczas targów branżowych, lub pracowników podczas targów pracy. Polary reklamowe można zaobserwować w licznych sklepach sieciowych, zarówno spożywczych, odzieżowych jak i z branży przemysłowych, doskonale spełniają one funkcję rozróżnienia pracownika w tłumie oraz budowania spójnej i rozpoznawalnej identyfikacji wizerunkowej firmy.

Wygoda i bezpieczeństwo

Oferowane akcesoria, kurtki i bluzy polarowe są wyjątkowo ciepłe, praktyczne i trwałe. Przystosowane są zarówno do użytkowania długotrwale na świeżym powietrzu, jak i we wnętrzach. Wszystkie elementy produktu wykonane są z wytrzymałych materiałów wysokiej jakości, nie zużywają się w szybkim tempie, żywotność towaru jest bardzo długa. Staranne wykończenie produktu powoduje, że jest on odporny na uszkodzenia, wygodny, miękki w dotyku, kroje są starannie zaprojektowane i przemyślane, dzięki czemu są uniwersalne. Wśród oferowanych produktów znajdują się ciepłe szaliki, czapki, kamizelki, kurtki i bluzy zapinane na wygodny suwak. W kategorii znaleźć można polary męskie, żeńskie oraz uniwersalne, w różnych kolorach, wzorach i krojach.

Pokaż więcej

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Suma

Cena zawiera podatek

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki