Kategorie

Wiertarkowkrętarki 82 Produkty

Elektronarzędzia, które można znaleźć w kategorii wiertarkowkrętarki to: wkrętarki sieciowe i akumulatorowe oraz wiertarki udarowe. Obecna oferta dotyczy elektrosprzętu marki Graphite oraz Verto. Obejmuje także akcesoria do wiertarko-wkrętarek.

Wiertarko-wkrętarki to bardzo uniwersalne narzędzia, do zastosowania w pracach domowych - dla amatorów, ale także dla majsterkowiczów i specjalistów remontowych. Ich podstawowe zadania to wkręcanie i wykręcanie wkrętów oraz wiercenie otworów w powierzchniach. Wiertarko-wkrętarka z powodzeniem może zastąpić wiertarkę o słabszej mocy. Wiertarkowkrętarki występują w zróżnicowanej mocy, co zapewnia dostosowanie sprzętu do wymogów i potrzeb kupującego. Najmocniejsze są wiertarki udarowe, które umożliwiają wiercenie nawet w bardzo twardych powierzchniach, jak np. beton. 

Parametry wiertarko-wkrętarek

Warto zwrócić uwagę na kilka cech wiertarko-wkrętarek, które gwarantują bezpieczeństwo użytkowania i podnoszą komfort pracy. Zastosowane we wkrętarkach silniki są bezszczotkowe, co zwiększa żywotność urządzeń. Wiertarko-wkrętarka może pracować dłużej i na większej mocy, a urządzenie nie jest nadmiernie obciążane. Mocowania bitów są stabilne, można je łatwo i wygodnie wymienić. Ważną funkcją w wiertarko-wkrętarkach jest możliwość zmiany prędkości obrotów. To pozwala dopasować tryb pracy wkrętarki do wykonywanych robót i rodzaju materiału. Dużym ułatwieniem są ledowe lampki, które odpowiednio doświetlają miejsce pracy. Aby ułatwić transport i przechowywanie, do wiertarko-wkrętarek często dołączane są walizki. Przy wiertarkach udarowych możemy też znaleźć rękojeść dodatkową ze schowkiem na wiertła czy listwę ogranicznika głębokości.

Rodzaje zasilania wkrętarek

Do wyboru są tradycyjne, przewodowe modele wiertarkowkrętarek, ale także sprzęt akumulatorowy. Elektronarzędzia zasilane z sieci gwarantują nieprzerwaną pracę, bez konieczności ładowania. Natomiast wkrętarki akumulatorowe są bardzo poręczne i dają nieograniczoną mobilność. Dostępny jest także najprostszy model -  wkrętak bateryjny, zasilany bateriami AA.

Ergonomia wiertarko-wkrętarek

Wiertarkowkrętarki często wyposażone są w ergonomiczne uchwyty, zapewniające bezpieczniejszą i wygodniejszą pracę. Sprzęt jest stabilny, łatwo utrzymać go w rękach. Niektóre wkrętarki posiadają także opcję zmiany pozycji rękojeści, aby możliwe było dostosowanie narzędzia do użytkownika. Spotykane są też modele wkrętarek ze zwiększoną odpornością na pył, który występuje w dużej ilości podczas wiercenia.

Szeroki wybór - wkrętarki i akcesoria

Akcesoria do wiertarko-wkrętarek obejmują wiele rodzajów końcówek wkrętakowych (bitów), zarówno pojedynczych jak i w zestawach. Dostępne są też nasadki kątowe oraz uchwyty i nasadki magnetyczne.

Oferta wiertarkowkrętarek jest bardzo zróżnicowana, dostępne są elektronarzędzia różnej mocy. To sprzęt na każdą kieszeń, do zastosowania przy wszystkich pracach domowych, a także w firmach.