Kategorie

Meble medyczne

21 Produkty

Nasze meble medyczne to wykonano starannie z dbałością o najmniejsze detale. Wytrzymałe materiały, specjalne dostosowane do charakteru miejsca przeznaczenia, doskonale wpasowują się w wystrój i są niezbędnym wyposażeniem miejsc pracy służby zdrowia. Meble z naszej oferty doskonale wpasują się do wystroju gabinetu lekarskiego, pokoju pielęgniarskiego czy sali zabiegowej. Szafy oraz komody wykonano z solidnych, odpornych na uszkodzenia materiałów. Posiadają szereg udogodnień, umożliwiających sprawniejszą oraz bardziej zorganizowaną pracę.

Szafy medyczne to podstawa organizacji

Dokumentacje medyczne, historie chorób czy wyniki badań, to tylko kilka rodzajów, które muszą być przechowywane w szpitalach lub prywatnych gabinetach przez długi okres. Stworzenie systemu organizacji, który pozwoli uniknąć bałaganu, jest nie lada wyzwaniem. Absolutnie kluczowym elementem tego systemu są specjalne szafy do kopert, które pozwalają w uporządkowany sposób przechowywać całe kilogramy kartotek medycznych. Nasze szafy przygotowano z blachy o grubości 2 mm, które pomalowano farbami proszkowymi w kolorze RAL 7035. Szuflady posiadają specjalnie skonstruowane prowadnice teleskopowe, zapewniające płynne oraz łatwe otwieranie. Wyposażone je również w blokadę, która zabezpiecza je przed wysunięciem i upadkiem, a całość zamykana jest bezpiecznym zamkiem centralnym.

Łatwy dostęp do zawartości mebli

W naszej ofercie znajdują się przeźroczyste szafy dwudrzwiowe, które są absolutnie niezbędne w codziennym funkcjonowaniu szpitali oraz gabinetów lekarskich. Meble wykonano z blachy w czarnym kolorze o grubości 1 mm. Szyby, zamontowano w drzwiach uchylnych, aby w mgnieniu oka możliwie było dostrzeżenie jej zawartości. Kiedy w grę wchodzi ludzkie życie, każda sekunda jest na wagę złota. W ofercie znajduje się wiele kombinacji mebli medycznych, między innymi szafy dwudzielne, jedno segmentowe, całkowicie oraz częściowo przeźroczyste. Wiele opcji personalizacji powoduje, że nasze meble medyczne doskonale wpasują się w wystrój oraz zapewnią wysoką efektywność w środowisku pracy.