Kategorie

Materiały spawalnicze oferowane przez FERPOL

Materiały spawalnicze to różnego rodzaju przedmioty używane do spawania. Wśród materiałów spawalniczych oferowanych na naszej stronie wyróżnić można przede wszystkim elektrody rutylowe, druty spawalnicze i spawarkę midimagster 1801 Migomat. Wszystkie produkty są najwyższej jakości i spełniają wymagane normy bezpieczeństwa. Materiały spawalnicze oferowane przez FERPOL to wysoka jakość i zadowolenie klienta.

Elektrody rutylowe

Elektrody rutylowe to najbardziej rozpowszechnione z materiałów spawalniczych. To uniwersalne elektrody, które w swojej otulinie zawierają rutyl oraz żelazomangan i żelazokrzem. Elektrody pakowane są w opakowaniach 1 lub 5kg. Występują w średnicach: 1,8mm, 2mm, 2,5mm, 3,2mm i 4mm. Generalnie elektrody  rutylowe lepiej sprawdzą się przy spawaniu mniejszych elementów. Przy spawaniu elektrodami rutylowymi wykorzystuje się prąd przemienny lub stały z ujemnym biegunem na elektrodzie. Spoina powstała przy spawaniu elektrodami rutylowymi jest gładka , a żużel łatwy do usunięcia. Elektrody rutylowe są bardzo wydajne i stosunkowo tanie, a spawanie nimi pozwala na pracę w różnych pozycjach.

Druty spawalnicze

Materiały spawalnicze oferowane przez firmę FEROPOL to druty miedziowane umieszczone na rolce plastikowej. Drut występuje w średnicy 0,8mm i 1 mm w opakowaniach 5 kg. Drut spawalniczy, miedziowany, przeznaczony do spawania metodą MIG/MAG w osłonie gazów ochronnych. Drut może być używany z mieszanką argonu i i dwutlenku węgla lub czystego CO2. Przydatny do spawania stali o wysokiej wytrzymałości, konstrukcyjnych. Drut spawalniczy przeznaczony jest bardziej do użytku profesjonalnego. Wykorzystywany przy spawaniu kotłów, stali okrętowych, w przemyśle samochodowym.

Spawarka Bester Midimagster 1801 Migomat

Spawarka Bester Midimagster 1801 Migomat to wysokiej jakości półautomat, który umożliwia spawanie drutami od 0,6 do 0,8 mm. W zestawie ze spawarką firma FERPOL oferuje także wiele innych materiałów spawalniczych. Między innymi: przewód masowy, wąż gazowy, uchwyt, przyłbicę pasywną - uchylną, pełną butlę z mieszanką Ar/CO2, drut spawalniczy 0,8mm 5kg, reduktor butlowy z dwoma manometrami, rękawice spawalnicze, 2 dysze gazowe, 10 końcówek prądowych, 2 uchwyty magnetyczne i spray antyodpryskowy.