Kategorie

TRUDNOPALNA

98 Produkty

Praca w uciążliwych warunkach z uwzględnieniem bardzo wysokich temperatur wymaga stworzenia pracownikom odpowiedniej ochrony podczas wykonywania ich obowiązków. Do takich form ochrony zalicza się odzież trudnopalna. Jest to specjalistyczny rodzaj ubrań, które wykonane zostały z wyselekcjonowanych materiałów wykazujących odporność na kontakt z wysokimi temperaturami. Specjalistyczna odzież doskonale sprawdzi się w takich miejscach pracy jak przemysł hutniczy, stoczniowy, petrochemiczny, czy też spawalniczy. Dbając o komfort oraz bezpieczeństwo pracowników, spełniają Państwo jednocześnie wszystkie normy związane ze stosownym zapewnieniem miejsca pracy osobom zatrudnionym na terenie swojego zakładu.

Cechy charakterystyczne dla odzieży trudnopalnej

Decydując się na zakup odzieży trudnopalnej w naszym sklepie internetowym, mają Państwo gwarancję, że każdy z produktów spełnia wszystkie wymogi dopuszczające je do obcowania w środowisku, w którym panują nie tylko wysokie temperatury, ale jednocześnie pojawiają się iskry oraz promieniowanie UV. Odzież dostępna w naszej ofercie zalicza się do odzieży UVP 50+ co oznacza, że mniej niż 1/50 szkodliwych promieni UV jest w stanie przedostać się przez warstwę ochronną odzieży. Ponadto antyelektrostatyczna odzież trudnopalna oznaczona jest symbolem ARC2, co oznacza, że wskaźnik ochrony przed konsekwencjami łuku elektrycznego pod względem wysokiej temperatury wynosi 16 cal/cm².

Najwyższa jakość wyselekcjonowanych materiałów

Oferowana w naszym sklepie internetowym odzież trudnopalna została wykonana wyłącznie z najwyższej jakości skrupulatnie wyselekcjonowanych materiałów. Zalicza się do nich między innymi bawełna o bardzo dużej gęstości utrzymującej się na poziomie 330 g. Na uwagę zasługuje również materiał składający się z bawełny z domieszką tkaniny static contro. Dzięki temu spełnia on wszelkie normy bezpieczeństwa, chroniąc pracowników przed skutkami elektryczności statycznej, czynnikami gorącymi i płomieniem, a także w przypadku wykonywania prac spawalniczych. Wszystkie materiały przed wdrożeniem do użytku, podlegają bardzo dokładnym badaniom, a także sprawdzeniu, czy spełniają wszystkie narzucone normy bezpieczeństwa. Należy mieć również na uwadze, iż mimo specjalistycznych właściwości, materiał jest oddychający, a także nie traci intensywności koloru mimo intensywnego użytkowania.

Dodatkowe wzmocnienia, a także komfortowe rozwiązania

Odzież trudnopalna dla spawaczy, jak i również specjalistów w innych branżach pracujących w bardzo trudnych warunkach, została zaprojektowana z myślą i komforcie każdego użytkownika. Dlatego bardzo często odzież dostępna w naszym sklepie internetowym, wyposażona jest w dodatkowe, bardzo wygodne kieszenie, pozwalające na przechowywanie drobnych przedmiotów. Ponadto w miejscach newralgicznych, ubrania trudnopalne zostały dodatkowo wzmocnione. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo złożyć zamówienie na odzież dostosowaną do każdych warunków, zarówno panujących w zakładzie przemysłowym, jak i również na zewnątrz. Z powodzeniem mogą Państwo wyposażyć swoich pracowników w odzież zimową, a także letnią.

Szeroki wybór produktów

W kategorii odzieży trudnopalnej znajdą Państwo szeroki wybór możliwości. Na liście produktów znajdują się przede wszystkim spodnie, kombinezony, okrycia wierzchnie, a także T-shirty i koszulki. Ponadto do stroju roboczego, dostosowane są akcesoria w postaci rękawic spawalniczych, kominiarek, chust, a nawet skarpet. Dzięki temu mają Państwo możliwość kompleksowego wyposażenia w jednym miejscu swoich pracowników w specjalistyczną odzież trudnopalną. Ponadto cały czas nasz asortyment ulega rozszerzeniu. W związku z tym zachęcamy do śledzenia pojawiających się nowości. Wszystkie produkty spełniają potrzebne normy bezpieczeństwa, a także są dokładnie sprawdzane pod względem jakości. W naszym sklepie dostępne są wyłącznie produkty w najniższych cenach. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.